Vtipálek Leoš Mareš ukázal první holku svého syna. Objevil ji v pařížském Louvru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

„Jsou chvíle, kdy víte, že nic slavnějšího už v životě neuvidíte.“ Tahle slova Mareš vyslovil na videu, ve kterém se fanouškům pochlubil se svou návštěvou Louvru v Paříži a především tím, že si mohl naživo prohlédnout slavný obraz Mona Lisa. Nebyl by to ale Mareš, kdyby i na této situaci nenašel nějaký ten vtípek.

Mareš se svým synem vyrazili původně do Francie kvůli finále fotbalové Ligy mistrů mezi kluby Real Madrid a FC Liverpool, kterému fandí právě jeho starší syn.

Při té příležitosti se ale rozhodli, že kromě sportu věnují také nějaký ten čas umění. Ačkoli se fanoušci diví, že Marešovi nikdo nezabavil mobilní telefon, když s ním slavný obraz natáčel, on z toho očividně strach neměl.

Jak je vidět v komentářích pod videem, to ale není ta jediná věc, která fanoušky udivila. Někteří z nich totiž Monu Lisu viděli naživo také a mají pro Mareše řadu vzkazů. Není se tak čemu divit, že pod klipem je komentářů doslova záplava a Leoš je možná ani všechny nestíhá číst.

Jeho první

Mareš vyrazil za uměním se svým synem Jakubem. Z puberťáka si pak na jednom z videí udělal legraci, jak to má moderátor běžně ve zvyku. Jakub na snímku totiž sleduje Monu Lisu doslova zasněně, a Mareš si tak neodpustil do příspěvku připsat, že je to „jeho první holka“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Pár fanoušků tím možná pobavil, jeden dokonce se smíchem napsal: „Tak to ho vyjde draho.“ Většina Marešových sledujících se ale soustředí spíše na obraz a na to, jak si pamatují návštěvu Louvru oni. Před několika lety totiž bylo podle jejich slov všechno jinak.

„Tak se mi zdá, že když jsem tam byla před 10 lety, byla nějak jinde. Že jste tam sami, to mě udivuje, asi jste jiní. Jedu tam na podzim zase s vnučkami, tak uvidím, jak pochodíme. Ale Kuba má dobrý vkus,“ píše jedna ze sledujících s tím, že podle ní se vyplatí se za obrazem i vracet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„To vypadá, že tam nikdo není. Když jsem tam byl já, tak jsem ji skoro vůbec neviděl přes ten dav,“ podivuje se další fanoušek. Řada lidí na druhou stranu uznává, že od obrazu čekali více, takže je nakonec až tak nezaujal. „Taky jste čekali, že ten obraz bude větší?“ ptá se jeden sledující.

Někteří jsou nadšení, jiní méně

Mareš byl sice z Mona Lisy unesen, někteří lidé ale s jeho názorem nesouhlasí. „Mě popravdě mnohem víc dostal obraz na druhé straně místnosti přes celou zeď,“ říká jeden, zatímco druhý mluví o obrazu jako o „docela ošklivé paní“ a doporučuje Marešovi, aby se podíval do zrcadla, že tam rozhodně něco slavného uvidí také.

Někteří lidé ale umění oceňují a Mareše podporují v tom, že se rozhodně vyplatí si takový zážitek nenechat ujít. „Já jsem si odstála před lety asi hodinu ve frontě, abych mohla Monu vidět. A byl to úžasný zážitek,“ svěřila se fanynka. Je vidět, že lidé mají názor na umění rozporuplný, Mareš si ale rozhodně výlet za kulturou užil a ještě do ní vnesl kousek svého originálního humoru.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články