Vojtěch Bernatský ukázal fotku z dětství u vánočního stromečku. Neskutečná podoba s jedním hercem vás ohromí

od Andrea Světlíková
< 1 minuta čtení
Vojtěch Bernatský
Vojtěch Bernatský

Sympatický mladý muž s úsměvem od ucha k uchu. Zároveň držitel rekordu v nejdelším nepřetržitém moderování sportovního zpravodajství Branky, body, vteřiny. To vše a mnohem víc je Vojtěch Bernatský.

Sportovní nadšenec

Narodil se v Praze v roce 1975. V devadesátých letech studoval FAMU a už v prvním ročníku začal externě pracovat pro Českou televizi. Během druhého ročníku studia měl svou premiéru v relaci Branky, body, vteřiny.

Moderátorem sportovního zpravodajství je doposud. Na Nový rok oslaví dvacet let působení v redakci zpravodajství České televize.

Je prvotřídním profesionálem ve svém oboru. Pravidelně uváděl hokejový magazín Buly, sportovní zpravodajství Dobrého rána nebo studio Olympijských her.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Bernatský (@vovo75)

DVOJTÁTA

V roce 2014 se oženil s o jedenáct let mladší přítelkyní Kateřinou. Společně mají dvě děti, osmiletou Elišku a čtyřletého Matyáše.

Vojta se netají tím, jak moc je miluje a jak sám říká, až s jejich narozením poznal, co je pravý život. Děti velmi často zapojuje do svých komických videí, která zveřejňuje na sociálních sítích. Obzvlášť menší Matyáš bude komediant po tatínkovi a vypadá to, že u Bernatských není nikdy nuda.

Nedávno zveřejnil svou dětskou fotku ze školky z roku 1979, kde stojí u vánočního stromečku a díky svým hnědým očím a roztomilému výrazu je velmi podobný Tomáši Holému. Fanoušci také uznávají, že syn Matyáš je celý tatínek.

Vloni vydal svou spisovatelskou prvotinu Dvojtáta. Díky jejímu úspěchu letos vydal pokračování Tati, už tam budem? Obě knihy jsou plné zábavných rodinných historek ze života a obě se staly bestsellery.

Rád se potápí, cestuje a hraje si s dětmi. Netají se tím, že by si přál velkou rodinu a klidně pět dětí. Uvidíme, jestli se u Bernatských dočkají brzy dalšího přírůstku.

Autor: Naďa Brožová

Související články