Vojtěch Bernatský připravil se svým bratrem perfektní pěvecké číslo. Ukážeme vám, jak to rozjeli

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
vojtech bernatsky
Zdroj: Profimedia

Moderátor, bavič a autor knížek, to je v současné době Vojtěch Bernatský. Oblíbená tvář televizních obrazovek se umí pěkně vyřádit i na internetu. Na sociální síti Instagram ho sleduje skoro šedesát tisíc lidí, což je velmi slušné číslo.

Rodina na prvním místě

Své fanoušky Vojta obohacuje střípky ze svého soukromí a vtipnými videy. Nechybí fotografie s jeho dvěma dětmi Eliškou a Matyášem a jeho krásnou ženou Eliškou. S tou se oženil v roce 2014.

Vojtěch fušuje i do spisovatelského řemesla. Jeho kniha Dvojtáta, která mapuje s nadhledem otcovské povinnosti, se stala bestsellerem.

Na trhu už je jeho druhá knížka s názvem Tati, už tam budem?, která pokračuje v nastoleném stylu.

Rodina je pro něj vším, což dává tento muž, který je zaměstnancem České televize už dvacátým rokem, rád najevo.

A to právě i prostřednictvím svého Instagramu. Když zrovna nenatáčí vtipná videa se svými dětmi, povolá jiné členy rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Bernatský (@vovo75)

Pořád stejní kluci

Naposledy to „schytal“ jeho bratr. S ním Vojta natočil komické video, na němž srovnává své pěvecké schopnosti z roku 1985 s těmi současnými.

„Rozdíl 36 let. 1985 x 2021. A pořád stejní klucí. Obě videa točil táta. Tehdy mu bylo 42 a dneska se blíží k 78. Jo a v pozadí historického videa je slyšet i babička Marie. Ta by letos měla už 114 let,“ okomentoval svůj počin oblíbený moderátor a autor knih Dvojtáta a Tati, už tam budem?, k jejichž sepsání jej inspiroval život s dětmi.

Ty ale tentokrát zůstaly mimo objektiv. Mohou si alespoň pustit, jak tatínek se strejdou dovádějí jako malí kluci na píseň Láska vchází hlavní třídou.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články