Vlastinu Svátkovou odzbrojil vlastní syn. Dětská upřímnost ji pobavila

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vlastina svatkova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Vlastina Svátková je ženou, která bývá galantní, a hlavně se střídmě obléká. Nenajdete akci, na které by vyčnívala, a je na to hrdá. Občas se nechá obléknout odborníky, raději má ale všechno „svoje“.


Na finále Elite Model Look dorazila Svátková sama, a oblečená byla do černých šatů, které odhalovaly jen málo. Určitě si ale všimnete zajímavě řešeného výstřihu. Přiznala, že šaty má vlastní a dlouho je nikam nevynesla. To samé se šperky, které se nebojí ztratit, protože nejsou za velké peníze.

Na konci večera je jedno, jak jste vyfocení

„Oblíkala jsem se sama. Šaty jsou moje, vintage, a mám je tak dlouho, že jsem zapomněla, že je mám. Šperky jsou moje. Nejsou za milion, ale zase se nebojím, že je ztratím, a můžu si je dát i zítra, i pozítří, ne je vracet do trezoru,“ popisuje svůj outfit Svátková.

„Někdy vás vyfotí hezky, někdy vypadáte jako idiot, ale na konci večera je to jedno. Protože po tomto večeru jsem se vzbudila ještě s nalakovanými vlasy, a uviděl mě tak můj jedenáctiletý syn Kiki,“ pokračuje herečka a dodává vtipnou historku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VLASTINA SVÁTKOVÁ (@vlastinasvatkova)

Ráno zůstalo na hlavě roští

Její syn se jí totiž zeptal, jestli viděla oblíbený seriál Stranger Things. Odpověděla mu, že ano, a zajímalo ji, proč se ptá. „Protože vypadáš s těma vlasama jako Steve. Ale úplně!“ odzbrojil Svátkovou synek.

Dětská upřímnost někdy zabolí, ale tentokrát se Vlastina musela podělit o vtipnou situaci. A také fanoušci na instagramu se pobavili. A mnoho z nich napsalo, že Steve má opravdu skvělé vlasy, takže se není za co stydět.

Do společnosti ale chodí krásně učesaná i nalíčená. Herečka je už dva roky spokojená po boku o 7 let mladšího partnera, a vypadá parádně. Konečně našla pravou lásku a doufá, že vydrží co nejdéle.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články