Vlastina Svátková se špičkuje se svým mladším partnerem. Ten jí řekl, že si vezme popelnici a odejde

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Svatkova Vlastina
Zdroj: Nextfoto

Vlastina Svátková je nejen herečka, ale také spisovatelka. Ačkoliv se ve svých knihách často zabývá partnerskými vztahy, sama v nich nikdy příliš úspěšná nebyla. Nyní se snad blýská na lepší časy. Od února randí s fešným hokejistou. O jehož lásce se pravidelně vypisuje na svém instagramu.


Vlastina Svátková je známá česká herečka, která si zahrála například ve filmech Nevinné lži či Gangster Ka. Malou roličku si střihla také v hollywooském trháku Casino Royale.

Sympatická plavovláska se věnuje také psaní knih, například Najdeš mě ve tmě či Prostor pro Duši. Částečně autobiografické knihy se často věnují ženám a jejich vztahům k sobě samým i ke svému okolí.

Sama spisovatelka ale prozatím příliš štěstí ve vztazích neměla. Obě její manželství, ze kterých vzešli tři synové, skončila rozvodem.

S novým partnerem je spokojená

Nyní už je herečka opět šťastná, a to po boku o sedm let mladšího hokejisty Jana Ryby. Ze svých citů se mu včera vyznala na svém instargamu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VLASTINA SVÁTKOVÁ (@vlastinasvatkova)

„A i když jsem mu vždycky, vždycky říkala, že může kdykoliv odejít, už dva roky tu pořád je,“ začíná Vlastinino neobvyklé milostné vyznání.

Spojuje je pohled na život

Jak ale ona sama vysvětluje, s jejím partnerem mají společný právě trochu jiný pohled na svět. „Tahle suchá ironie nás spojuje v jednom jistém bodě: nic není bráno vážně, i když je to vážné,“ píše u jejich společné fotografie.

Její partner jí ale nezůstává nic dlužen. „Když tak si vezmu tu popelnici před barákem, co jsem koupil, a zase půjdu…,”cituje herečka svého přítele.

Podle některých je blbec

Je vidět, že si spolu opravdu rozumí. Jejich okolí ale vztahu ze začátku příliš nefandilo. Vlastina je nejen starší, ale má také tři děti, zatím co Jan nemá žádné.

„Někdo mu, myslím, říkal, že je blbec, že je ve 32 letech se starší ženskou, která má tři děti…“ uvedla dle Blesku blonďatá herečka na svém instagramu. Naštěstí se ale hloupými řečmi nenechali odradit.

Zdroj: Instargam, Blesk, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články