Vlastina Svátková má smůlu na psychopaty. Na seznamce se jí ozvali jen oni a dva roky ji sledovala fanynka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Svatkova Vlastina
Zdroj: Nextfoto

Herečka Vlastina Svátková má ze svého soukromého života mnoho materiálu pro knihy, které píše. Po rozchodu s mladším partnerem zkusila seznamku a byl to tam prý samý psychopat. S psychopaty má bohužel i jinou zkušenost, protože ji dva roky pronásledovala fanynka.

Od rozchodu s Janem Rybou uběhl už nějaký čas a herečka Vlastina Svátková je stále sama. Rozhodla se proto, že vyzkouší seznamku.

Na seznamku zanevřela

Bohužel, její zkušenosti nejsou tak pozitivní, aby v tom nadále pokračovala.

„Na seznamce jsem byla myslím přesně tak třináct dnů, než jsem dostala depresi a odinstalovala jsem si to,“ prozradila herečka v rozhovoru pro eXtra.

Že by se na seznamku jen tak vrátila, rozhodně nehrozí, protože i těch třináct dní stačilo k tomu, aby nasbírala negativní zkušenosti.

„Byla jsem tam pod cizí fotkou, protože jsem chtěla vidět, jestli mě osloví někdo, aniž by věděl, že to jsem já. Ozvali se mi ale většinou psychopati,“ uvedla Vlastina důvod, proč už na seznamku spoléhat nebude.

Aktuálně se tedy rozhodla vyčkávat, zda se někdo objeví. Ale jak sama dodává, asi chodí tam, kde žádní muži nejsou.

Nová kniha bude o jejím životě

S psychopaty má herečka již zkušenosti, protože dva roky měla problémy se stalkingem. Její neodbytná fanynka totiž čekala na svou oblíbenou herečku všude.

„Číhala na mě, i když jsem šla s dětmi. Už je to ve fázi trestního stíhání,“ uvedla Svátková pro Seznam zprávy.

Dodala také, že nepomohlo ani to, když na ni nereagovala.

„Někdo mi říkal, že ona je můj učitel. Že mě přišla naučit, že mám na sebe dávat pozor a chránit se. Myslím, že to tak je. Začala jsem být víc opatrná a možná jsem přestala být tak naivní,“ dodala ke zkušenosti ve zmíněném rozhovoru.

Možná i o této zkušenosti či o psychopatech ze seznamky bude její nová kniha.

„Bude opět inspirována mým životem, ale už budu opatrná a změním jméno. Ale nevím, jestli to něčemu pomůže,“ uvedla se smíchem pro server Super.

Zdroje: eXtra, Seznam zprávy, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články