Vlaďka Erbová pustila sluníčko tam, kam se jiné ženy bojí. A sklidila úspěch

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vladka Erbova
Zdroj: Profimedia

Česká modelka Vlaďka Erbová se před pár dny, kdy ještě byla obloha bez mráčků a dny bez deště, pochlubila záviděníhodnou pohodou. Zároveň vyrazila dech minimálně stovkám mužů a některé ženy určitě uvrhla do závisti.

S bývalým manželem hokejistou Zdeňkem Bahenským má devětatřicetiletá kráska čtrnáctiletou dceru Viktorii, s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou má zase syna Markuse. Letošní Den matek si užila volnem, které strávila na zahrádce u bazénu. A aby fanouškům, kteří takové štěstí nemají, udělala radost, sdílela alespoň fotku na Instagramu.

Je třeba říci, že Vlaďka není modelkou jen tak pro nic za nic. Navíc na fotce ukázala, že se nebojí sdílet i trochu odvážnější příspěvky.

Bez plavek a s úsměvem

Vlaďka Erbová dopřává svému tělu sluníčko, a to i tam, kam se ho některé ženy pustit bojí. Opalování nahoře bez je pro některé z nás nepřípustné, ale modelka se za své tělo rozhodně nestydí.

Pokud ale čekáte, že na fotografii uvidíte něco víc, než se sluší a patří, možná vás mírně zklameme. I když je obrázek odvážný, Vlaďka vše schovává pod vlastním tělem.

I tak ale svůdná póza, kterou pro fotografii předvedla, její krásný úsměv, dokonalé líčení, a decentní tetování na ruce, kterou si podpírá hlavu, vyráží dech. Málokdo by si mohl dovolit sdílet takový příspěvek.

„Už cítím, že budu zítra unavená,“ píše modelka k fotografii. Je jí totiž jasné, že na relaxaci u bazénu se snadno zvyká, a ona se bojí toho, že se jen tak podobného volného dne nedočká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ???ď?? ?????á (@vladka_erbova_)

Podle všeho si ale jednou za čas nějaké to volno na zahradě zaslouží. Zvládá totiž být dokonalou českou modelkou, starat se o dceru a syna a ohromovat fanoušky svou krásou. A to je na jednoho člověka až příliš mnoho povinností.

Udává módní trendy

Fanoušci v komentářích rozhodně chválou nešetří. Většina z nich doufá, že se brzy objeví další krásné fotky, jiní přejí modelce příjemný den. Pár lidí závidí pohodu u bazénu, ale vzápětí dodávají, že to Vlaďce přejí.

Objevují se i známky toho, že modelka udává módní trendy a inspiruje lidi k odpočinku. Pár jich totiž napsalo, že si ihned po prohlédnutí fotky museli jít také lehnout na chvíli na zahradu a odpočinout si od celodenní práce, aby využili slunného počasí.

„Jste krásná žena. A jak tak tu vaši fotografii pozoruji, uvažuji, že bych si zase nechala vlasy ostříhat nakrátko,“ píše jedna z fanynek, která si před lety podle modelky nechala upravit účes.

„Nezbývá než vám závidět. Ihned bych si také dala volný den u bazénu,“ píše další. „Kromě toho, že na to není čas, zdaleka bych u toho nevypadala tak dobře,“ dodává a doplňuje komentář smajlíky.

Co nám Vlaďka v rámci své profese ještě předvede, není jasné. Rozhodně se ale bude na co těšit, krásná modelka s dokonalým tělem totiž ve svých téměř čtyřiceti letech ještě rozhodně nehodlá kariéru pověsit na hřebík.

Zdroj: Instagram, Osobnosti.cz, wikipedia.org
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články