Vladimír Růžička se nebaví s rodinou. Nemluví s ním kvůli jeho údajně výstřední manželce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vladimir ruzicka manzelka
Zdroj: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Český hokejový trenér a bývalý útočník Vladimír Růžička se už nějaký čas nebaví se svou rodinou. Důvodem je jeho nová rodina. Od té doby, co si vzal za manželku svou nynější ženu Marii, mnoho lidí mu to nedokázalo odpustit.

Se svou nynější ženou se seznámil Růžička v době, kdy jeho tehdejší manželka Eva bojovala s rakovinou. Té nakonec podlehla. Vladimír i Marie se pokoušeli mít morální zábrany, jenomže je to k sobě táhlo a velmi rychle se dali dohromady. A to pohoršilo společnost i jeho rodinu, píše Top Fun.

Situace ho mrzí

Veřejnost po čase dokázala Růžičku přijmout a respektovat jeho rozhodnutí. Mnoho fanoušků se ho na sociálních sítích zastávalo a chápali jeho jednání. Rodina ale ani po osmi letech trenérovi neodpustila.

Se svou první ženou má Růžička dvě dnes už dospělé děti, které mají vlastní rodiny. Ani jednačtyřicetiletá Eva, ani o sedm let mladší Vláďa se s otcem nicméně nebaví.

Jemu je to líto mimo jiné i proto, že má s Marií dceru, která je nyní ve věku jeho vnoučat. Byl by rád, kdyby si společně děti mohly hrát a rodina trávila čas pohromadě, toho se nicméně nejspíš nedočká.

Svou ženu brání, jak může

Rodina, ale stále i mnoho dalších lidí vnímá Marii jako extravagantní osobu, která se k Růžičkovi vlastně ani nehodí. On sám ji v tomto ohledu brání.

To, že se jeho žena také hodně prezentuje na sociálních sítích, mu rozhodně nevadí. „Myslím, že je dospělá a ví, co dělá. Je mladá, a dneska ti mladí lidé v tomhle jsou. Já to ani moc nesleduju,“ řekl v rozhovoru pro Super.

Marie sama říká, že je možná trochu výstřední, zároveň ale ví, kdy přestat. Daleko více jí vadí, když ji někdo označuje za zlatokopku.

„To, že ženskou bude přitahovat spíš chlap, který je úspěšný ve svém oboru, než kluk z pracáku, je snad stejně pravděpodobné jako to, že muže bude víc přitahovat hezká ženská než vyžilá neupravená alkoholička,“ řekla před rokem v rozhovoru pro Deník.

Zdroj: Top Fun, Super, Aha!, Deník, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články