Vladimír Polívka změnil image. S blonďatou hlavou musí vydržet celý měsíc

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vladimir polivka
Zdroj: Profimedia

Možná jste nečekali tak razantní změnu image, jakou Vladimír Polívka udělal. Oblíbený český herec se změnil z hnědovlasého fešáka na blondýna. Udělal to kvůli projektu.

Jestli se bude jednat o seriál, nebo film, ale neuvedl. S blonďatou hlavou musí vydržet celý měsíc, ale nevypadá, že by mu to vadilo. I když se jedná o velkou změnu, smířil se s ní velmi rychle. S blonďatými vlasy se objevil na představení nového nápoje.

Vladimír na sebe strhl veškerou pozornost

Herec Vladimír Polívka byl na představovací akci nealkoholického nápoje. Svým vzhledem na sebe strhl veškerou pozornost. Novou barvou vlasů se pochlubil také na sociálních sítích.

„Je to kvůli projektu, o kterém ještě nemohu mluvit, a je to poprvé od 16 let, co jsem blonďák,“ řekl Polívka pro Blesk. „Musím to vydržet 30 dní, a pak to jde dolů. Opravdu blonďák nechci být,“ přiznal se, že se v tom tolik sebejistý necítí.

Vladimír je synem herce Bolka Polívky a herečky Chantal Poullain. Jestli ale bude natáčet nový film, nebo seriál, ale nechtěl prozradit. Akce to ale bude veliká, protože by se jinak obarvit nenechal.

Polívka je šťastně zadaný a nehodlá měnit

Polívka není jediným hercem, který se nechal obarvit. Kvůli roli v seriálu Vyšehrad to podstoupil také Jakub Štáfek. I Hana Vagnerová podstoupila změnu, a to kvůli internetovému seriálu Lajna. Té ale blonďatý účes vyhovoval a nakonec si světlou barvu nechala.

Vladimír Polívka je už několik měsíců zadaný. Blondýnka Magda ho doprovází na společenské akce, ukázali se spolu i na Českých lvech. Magda pracuje jako provozní v restauraci, poprvé se bok po boku ukázali v říjnu.

Serveru Super popsal Polívka při premiéře filmu Srdce na dlani, jak se chová při seznamování. „Stejné jako ve filmu to nemám. Byl bych asi odvážnější a prudší než tenhle chlapík. Tu holku obdivuje moc dlouho na můj vkus. Šel bych rovněji. Jsem prudší a jdu víc po svém, a to se mi vyplatilo,“ uvedl Polívka.

Zdroj: Super, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články