Vladimír Polívka se pochlubil přítelkyní. Fanynky na sociálních sítích pláčou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vladimir polivka
Zdroj: : foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Vladimír Polívka je velmi talentovaný herec, který je do českých filmů a seriálů obsazován čím dál častěji. Ačkoliv byl delší dobu sám, nyní se hrdě ukazuje vedle své nové blonďaté přítelkyně.

Vladimír je až po uši zamilovaný, o čemž svědčí také fotografie, kterou sdílel na svém Instagramu. Na té se k němu jeho přítelkyně tulí a dává mu polibek na tvář. Oba se koukají do objektivu a vypadá to, že herec našel konečně tu pravou.

Po zásnubách přišel rozchod, pravou lásku dlouho hledal

Vladimír Polívka je velmi pohledný mladý herec, který o fanynky rozhodně nemá nouzi. Co se vztahů týče, moc štěstí neměl. Navíc o jeho soukromí se toho mnoho neví. V říjnu ale vyrazil do společnost se svou novou přítelkyní.

Už tenkrát se spekulovalo, kdo to vlastně je. Blonďatou krásku vyvedl v říjnu do kina Lucerna, oba se usmívali a vypadali velmi spokojeně. Minulý rok randil herec s brunetkou Martinou, ale nebylo to ono.

Delší vztah měl s Karolínou Krézlovou, kterou dokonce požádal o ruku, ale nakonec se rozešli a svatba se nekonala, uvedl server blesk.cz. Vladimíra jsme mohli vídat i v seriálu Slunečná, jeho fanynky už ale mají smůlu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vladimír Polívka (@polivkavladimir)

Sympatický herec už má všechno, co si může přát

Postěžovaly si proto v komentářích, na druhou stranu mu novou lásku samozřejmě přejí, protože jen pokud je člověk šťastný, může kolem sebe štěstí vytvářet. A protože se Vladimírovi daří nejen v soukromí, ale také v pracovním životě, je to na něm hodně vidět.

Pravidelně vystupuje se svým tátou Bolkem Polívkou v Divadle Bolka Polívky, kterému na svém Instagramu také popřál k narozeninám a napsal, že je to nejen jeho otec, ale také kolega a přítel.

Oba mají velmi dobré vztahy, a když se sejdou na jevišti, můžete očekávat kopec legrace, protože mají podobný smysl pro humor. Vladimír také rád podporuje různé projekty a charitativní akce. Například když nedávno fotil kalendář Hvězdy dětem, přiznal, že si ho kolem prstu omotala malá Adélka.

Zdroj: Instagram, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články