Vladimír Polívka nebyl vždy lamačem dívčích srdcí. Podívejte se, jak legračně vypadal v pubertě

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
vladimír polívka 1
vladimír polívka 1

Už dávno není jen synem slavných rodičů. Vladimír Polívka si v šoubyznysu dobývá své místo tvrdou prací. Poslední dobou je o něm slyšet všude. Jeho půvabná tvář musela ale dospět, aby lámala srdce fanynkám na potkání.

Vladimír Polívka se narodil v revolučním roce 1989 ve švýcarské Ženevě do herecké rodiny. Jeho maminkou je česko-francouzská herečka Chantal Poullain a tatínkem vizovický herec a scénárista Bolek Polívka.

Po přesunu do České republiky studoval Vladimír herectví na katedře alternativního a loutkového herectví na DAMU.
Na počátku kariéry dostal příležitost v epizodní roli Kriminálky Anděl. První velkou filmovou roli získal v roce 2014 v dramatu Místa.

Hostoval v Národním divadle v představení Manon Lescaut, ale trvalé angažmá má až od roku 2018. Od té doby je členem souboru Dejvického divadla.

Lamač dívčích srdcí

Na podzim moderoval pořad Tvoje tvář má známý hlas, kde nahradil v roli moderátora Ondřeje Sokola. Nakonec ale některé díly musel moderovat sám Sokol, jelikož Vladimír musel být v karanténě.

Pandemie koronaviru ostatně hodně zasáhla do celého natáčení aktuálně poslední řady známé show.

Od loňského roku se Vladimír navíc objevuje v seriálu Slunečná, kde ztvárňuje embryologa Lukáše Vernera, který se ihned zamiloval do statkářky Týny v roli Evy Burešové.

Vladimír Polívka díky mužným rysům v tváři a pronikavým očím může lámat dívčí srdce na potkání. Ne vždy tomu ale tak bylo.

Zdroj: Miroslav Homola / CNC / Profimedia

Šestnáct let stará fotografie z Vladimírova dospívání dokazuje, že ani slavným osobnostem se nevyhýbají v dospívání problémy s pletí.

Málokdo by v adolescentovi v kulichu, zpod kterého koukají blonďaté melírované vlasy, poznal právě Vladimíra.

Naštěstí problematická pleť je tatam a krásu po mamince a talent po tatínkovi může Vladimír ukázat naplno. Jeho kariéra teprve začíná a můžeme se těšit, kde Vladimíra uvidíme příště.

Autor: Naďa Brožová

Související články