Vítězslav Jandák po svém nemanželském dítěti nikdy nepátral. Ani si není jistý, jestli je vůbec jeho

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Jandak Vitezslav
Zdroj: Michal Protivansky/CNC / CNC / Profimedia

Vítězslav Jandák je český herec, politik – a jak on sám říká – především penzista. V pořadu televize Nova zavzpomínal na jednu z nejbolestnějších částí svého života. A to na nepodařený vztah s hereckou kolegyní a také na nemanželské dítě.

Vítězslav Jandák je známý český herec. Zahrál si například v pohádce Tři oříšky pro Popelku či v televizních snímcích Tankový prapor nebo Černí baroni.

Od revoluce se pohyboval také v politice. Od roku 2005 do roku 2006 byl dokonce ministrem kultury ve vládě tehdejšího premiéra Jiřího Paroubka.

Volný čas tráví v jižních Čechách

Dnes už si ale užívá zaslouženého důchodu. Jak prozradil v pořadu Život ve hvězdách, nejraději je ve svém srubu v jihočeském Chlumu u Třeboně.

Tam jezdí i se svou milovanou ženou Zdenkou. S tou jsou spolu už 45 let. Mají dvě děti a také už jsou hrdými prarodiči.

Od těhotné milenky údajně odešel

Zdenka ale nebyla jediná láska v jeho životě. Krátce před ní žil s charismatickou ženou a velmi talentovanou herečkou Lucií Geprtovou.

Jejich vztah ale nedopadl zrovna nejlépe. Říkalo se, že Jandák přivedl Lucii do jiného stavu, místo svatby však raději utekl. On to ale vidí úplně jinak.

Chtěla dítě i bez tatínka

„Já jsem tehdy chtěl přiznat otcovství, jestli to bylo moje, ale dozvěděl jsem se to přes dalších 10 lidí. Ona chtěla své dítě, a je to hotovo. Jestli to tak je, nevím,“ vysvětlil v pořadu TV Nova.

Více po tom už nikdy nepátral. Geprtová tak nakonec zůstala svobodnou matkou, a dokonce žila bez partnera po zbytek svého života.

Zdroj: TN.CZ, Prima Ženy, Aha!

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články