Vítězka soutěže MasterChef Besky se odvázala a odhodila na dovolené svršek od plavek

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Veronika Dinisova
Zdroj: Profimedia

Veronika Divišová, kterou většina lidí zná jako Besky, vítězku soutěže MasterChef, se od svého vítězství velmi změnila. Dala se na hubnutí, a tak nyní bez problémů může ukazovat fotky z dovolené bez horních svršků.

Radikální změna

Stále v ní ještě doznívala euforie z vítězství v kulinářské soutěži, ale ona už se vrhla na dva nové projekty – kuchařku a hubnutí.

„Začala jsem učit lidi vaření a pečení. Tedy ne učit, jen jim ukazuji to, co umím já. Zvou mě jako lektora do kulinářských akademií, pracuji na své kuchařce, pracovní název má zatím Nebesky s Besky a bude trochu i lifestylová, připravuji e-shop a setkávám se s úžasným lidmi,“ pochvalovala si Besky.

Kromě toho se však rozhodla i zatočit s kily, která nabrala během soutěže.

„Během MasterChefa jsem přibrala deset kilo. Někdo ze stresu hubne a já papám. Navíc jsem opravdu hodně ochutnávala,“ smála se v lednu sympatická Besky s tím, že tato kila se teď chystá shodit.

Kila se jí shodit nakonec opravdu podařilo a vypadá fantasticky. Není tak divu, že si může dovolit i trochu odvážnější snímky.

Na dovolené odhodila stud

Jako například na dovolené, kam se vydala načerpat síly na nové projekty, které ji čekají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)

Dovolenou v Barceloně si viditelně velmi užívá a nebála se s fanoušky podělit o odvážnější fotku, na které je bez horního dílu plavek.

Na fotce mohou fanoušci vidět, že Besky opravdu zhubla a moc jí to sluší. Ihned se jí dostalo pochvalných komentářů od fanoušků.

„Tak toto je nejhezčí kuchařka na světě,“ napsal dokonce jeden z nich.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články