Vítězka loňského MasterChefa Besky se pochlubila novým rondonem. Její kuchařka bude plná zahraniční kuchyně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
besky veronika
Zdroj: Nextfoto

Vítězka soutěže MasterChef se pochlubila nejen novým rondonem, ale zanedlouho vyjde na světlo světa její první kuchařka, trefně popsaná Vaříme Nebesky. Veronika Danišová se už nemůže dočkat, až ji lidé dostanou do rukou.

Pracovala na ní více než půl roku a všichni si mohou vyzkoušet její recepty, které kombinují různé kuchyně. Mezi její oblíbené patří italská nebo asijská. A nyní se fanouškům na instagramu pochlubila fotografií, jak jí to sluší v novém pracovním oděvu.

Dlouhovlasá Besky pózuje v kuchyni

„Jaký je nejlepší začátek dne? Vajíčka. A ty se hned lépe připravují v novém rondonu,“ svěřila se vítězka soutěže MasterChef Česko 2021. A ukázala také snímek, jak jí to v novém rondonu v kuchyni sluší.

Přiznala, že na konečné verzi pracovala s někým, kdo jí pomohl přetvořit její sny ve skutečnost. „Přetvořila moje představy do reality, je to nebesky dokonalé,“ rozplývá se nad svým novým pracovním oděvem Veronika, které neřeknou jinak než Besky.

Besky zvítězila již v loňském roce a letos pracovala na nové kuchařce, která patří mezi její splněné sny. Můžete si tak vyzkoušet její recepty, díky kterým se dostala až do finále soutěže. Pro Blesk se svěřila, že nemá ambice otevírat vlastní restauraci.

Vedení restaurace pro ni není

Několik nabídek vést kuchyni už dostala, a to jak z Česka, tak ze Slovenska. Pořád se ale považuje za amatérskou kuchařku, takže by si tak velkou zodpovědnost na triko nevzala. Mnohem raději bude lidem ukazovat, jak ona sama podle sebe vaří.

Na instagramu ji sledující mohli vidět v novém studiu Snídaně s Novou, kde bude pravidelně vařit. Vršek měla růžový a nechyběly obrovské volány na rukávech. U míchání vajíček jí to nesmírně slušelo, a to hlavně díky úsměvu. Dlouhé vlasy měla jako kuchařka v culíku.

Besky rozhodně neusíná na vavřínech, ale přiznala, že již opustila své zaměstnání a naplno se věnuje vaření a kuchyni. Z jejího koníčku musí být nadšený hlavně Veroničin partner, který ji podporuje od samého začátku.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články