Vítěz poslední SuperStar se odhodlal ke kroku, který u nás nemá obdoby. Přemýšlel o něm už 3 roky

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pavlovcin Adam
Zdroj: Profimedia

Adam Pavlovčin, vítěz sedmé řady SuperStar, je originál každým coulem. Porotu i diváky okouzlil svým osobitým stylem i uměleckým projevem. Nyní se rozhodl k dalšímu netradičnímu kroku. Jako první vítěz v historii této soutěže se rozhodl, že bude používat pseudonym.

Česko Slovenská SuperStar se začala vysílat 3. září na TV Nova a TV Markíza. V závěrečném kole se nakonec rozhodovalo mezi Elizabeth Kopeckou a Adamem Pavlovčinem.

Pro mnohé finalista už od začátku

Adam nakonec získal nejvyšší počet diváckých hlasů a celou soutěž vyhrál. Nutno říci, že se jednalo o favorita už od úplného začátku.

Talentovaný zpěvák zaujal nejen svým bezchybným zpěvem a ohromnou show, ale také svou sebeprezentací a svou originální osobností.

Británii má pod kůží

Mnoho lidí ho označilo za hudebníka světového formátu a není divu. Adam totiž studoval zpěv ve Velké Británii. Dokonce se tam živil mimo jiné jako model.

Není divu, že ho tento pobyt ovlivnil. Jeho vystupování tak pravidelně dosahovalo nadnárodních kvalit. Stejně tak jeho celkové vzezření.

Zajímavé rozhodnutí

Po skončení SuperStar se tak rozhodl k celkem neobvyklému kroku. Vzhledem k jeho originální osobnosti to ovšem zas tak překvapující není.

Adam se totiž rozhodl, že bude ve své hudební kariéře pseudonym. „Své umělecké jméno mám v hlavě už tři roky, ale zatím ho neřeknu,“ svěřil se TN.CZ zpěvák.

Prozradil ale, že už intenzivně pracuje na svém debutovém albu. „Začal jsem pracovat na autorském albu a písničkách. Jsem nadšený z výsledku. Už jsme stihli dokončit dva singly a další dva jsou rozpracované,“ pochlubil se v pořadu TALK!.

Zdroj: Eva.pluska.sk, Extra.cz, Tn.nova.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články