Viggo Mortensen se v novém filmu navazujícím na Pána prstenů objeví jen v případě, že to bude pro jeho postavu dávat smysl

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Viggo Mortensen
Zdroj: Profimedia

Viggo Mortensen se proslavil jako hvězda Pána prstenů. Zahrál si roli Aragorna a za určitých podmínek by byl ochotný vrátit se také do nového snímku, který se v současné době chystá. Je pro něj nicméně velmi důležité, aby jeho postava měla v pokračování smysl.

Nový snímek, který tvůrci filmového Pána prstenů chystají, bude zaměřený na postavu Gluma. Představitel Gluma a režisér Andy Serkis a producent Peter Robert Jackson tvrdí, že to dává smysl, protože je postava velmi zajímavá a v původních snímcích nebyl dostatek prostoru na rozebrání jejího charakteru.

Pán prstenů ho hodně naučil

Viggo Mortensen považuje Pána prstenů samozřejmě za dílo, které v jeho životě změnilo mnoho. Ačkoli si zahrál v mnoha dalších snímcích, díky těmto se proslavil nejvíce a také podotýká, že se během natáčení trilogie mnohé naučil.

Rád by se opět jako Aragorn na obrazovky vrátil, jeho postava ale musí mít v novém snímku význam, jinak by pro něho neměla spolupráce na filmu význam.

Řeší i věkový rozdíl

Herci je dnes 65 let. Ve snímku o Glumovi by se objevil rád, ale jeho postava by prý musela být v souladu s tím, že je nyní o dvacet let starší než při natáčení prvního Pána prstenů, píše Screenrant.

„Nevím přesně, jaký příběh to bude, zatím jsem o tom neslyšel. Možná se to nakonec dozvím. Tu postavu hraju rád. Hodně jsem se při hraní té postavy naučil. Hodně mě to bavilo. Šel bych do toho, jen kdybych se na to hodil z hlediska, víte, věku, ve kterém teď jsem, a tak dále. Jinak by to bylo hloupé,“ cituje jeho slova IGN.

Fanoušci Pána prstenů mají na přípravu nového snímku sporné názory a někteří se bojí toho, že založit velký film na vedlejší postavě není dobrý nápad. Návrat Aragorna by je tak jistě potěšil.

Zdroj: IGN, Screenrant, Variety, Men’s Journal, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články