Victoria Beckham prozradila tajemství svého mladistvého vzhledu. Tkví v kontroverzní přísadě krémů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Victoria Beckham
Zdroj: Shutterstock

Victoria Beckham není jenom manželka slavného bývalého fotbalisty Davida Beckhama, ale především také zpěvačka a známá tvář, která se proslavila svou krásou, díky níž i v pokročilém věku oslňuje fanoušky. Táhne jí na 50, její tvář je ale stále bez jediné vrásky a ona vypadá zkrátka skvěle. Jak to dělá? Odpověď hledal časopis Marie Claire.

Dnes je jí 47 let, ale stále může být na své tělo i pleť hrdá. Umí se oblékat i skvěle líčit a kdykoli vyrazí do společnosti, muži se za ní otáčejí a fanynky závidí. Existují nějaká tajemství, jak si svou krásu udržuje?

Odpověď je jednoznačně ano. Ovšem zatímco některé její rituály možná mnohé z vás po přečtení článku začnou praktikovat, jsme si jisti, že jeden z nich ve vás zanechá pochybnosti. Krása někdy zkrátka není zadarmo.

Pleť udržuje neustále hydratovanou

Základem všeho je, aby měla pleť dostatek vody a živin. Suchá kůže nikdy nedělá dobrotu, to ví každý. A Victoria Beckham je podle některých doslova posedlá tím, aby její obličej neustále zářil a ani na vteřinu jí tváře nevyschly.

Proto několikrát denně na svůj obličej aplikuje krémy, díky kterým pokožce jejího obličeje nic nechybí. Důležité také je, že si zakládá na čistě přírodních produktech, které jsou sice někdy dražší, ale nemají žádné vedlejší účinky.

Ty pleť vyživují a nejenže ji hydratují, ale zároveň ji zbavují vrásek a jakýchkoli nečistot, tedy také případných vyrážek a pupínků. Ke všemu miluje Victoria masáže obličeje, na které chodí ke specialistům.

Oblíbená maska, kterou si aplikuje na obličej dvakrát do týdne, je z okurek a medu. Tajemství spočívá také v aplikaci make-upu. Například pudr si vždy Beckham nanáší pomocí houbičky, nikoli pomocí štětců.

Podle všeho také nikdy nikam Beckham nevycestuje bez žehličky na vlasy, takže má vždy možnost se upravit a být před fanoušky dokonalá. Neexistuje, aby vystoupila na veřejnosti nepřipravená.

V neposlední řadě pak Victoria Beckham miluje masky na pokožku pod očima. Ty si aplikuje vždy před líčením na vystoupení. Na ošetřené kůži lépe drží make-up a nikdy nezanechá pokožku poškozenou.

Ptačí trus po celém obličeji

Před nějakým časem přiznala v médiích Beckham, že aby udržela svou pokožku zářivou a krásně čistou, používá na ni přípravek, který je smíchán s ptačím trusem, konkrétně s výkaly slavíka.

Podle vědců nikdy nebylo dokázáno, že by měl ptačí trus nějaký vliv na výživu pleti. Na druhou stranu je to buď pravda, nebo je Beckham zázračná žena, která má zkrátka od přírody krásnou tvář.

Není zcela jasné, zda i dnes takové přípravky Beckham na svůj obličej aplikuje. Jelikož je ale stále v kondici a mnohé z mladších žen by jí mohly jen závidět, pravděpodobně neměla důvod cokoli měnit.

A co vy, dámy? Byly byste ochotné si obličej natřít trusem slavíka, kdyby to znamenalo být po zbytek života krásná a mít pleť, za kterou se otáčí každý chlap? No, je to asi volba každého z nás a pro krásný obličej se dá dělat jistě i celá řada méně kontroverzních, ale podobně účinných věcí.

Zdroj: net-a-porter.com, marieclaire.com.au, whowhatwear.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články