Victoria Beckham oblékla syny i manžela do padnoucích obleků. 29 milionům lidí se z toho zatajil dech

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Victoria Backham
Zdroj: Profimedia

Victoria Beckham, návrhářka, módní ikona a manželka slavného fotbalisty Davida Beckhama, okouzlila svými snímky většinu svých instagramových fanoušků. Pochlubila se totiž fotografiemi z velké rodinné události. Hlavní roli tam ale nehraje ona, nýbrž její děti.

Victoria Beckham je velmi aktivní na sociálních sítích, především pak na Instagramu. Její účet tam sleduje přes dvacet devět milionů lidí.

Návrhářka tam kromě svých selfie vkládá také snímky z rodinného alba. Její sledující tak mohou lehce nahlédnout do soukromí slavné rodiny.

Poodhalené soukromí

Ještě před Vánocemi začala Victorie zásobovat svůj Instagram fotografiemi ze svatby. Všichni sledující se ihned začali rozplývat nad dokonalostí rodiny Beckhamových.

Naposledy přidala fotografii, kde jsou všichni tři její synové a její manžel David Beckham. V tmavých, dobře padnoucích oblecích vypadají všichni tři zkrátka úžasně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Fotbalista už synům nestačí

Pod fotografií se to ihned začalo hemžit pochvalnými komentáři. Korunu všemu ale nasadil sám slavný fotbalista, který ke snímku přidal komentář: „Tady jsem nepotřeboval trik se stáním na špičkách.“

Anglický fotbalista narážel na předchozí fotografii, kde je u stromečku celá jeho rodinka. Je na ní patrné, že aby David stačil výškou svým synům, musel si stoupnout na špičky. Fanoušci okamžitě ocenili jeho smysl pro humor i to, že si ze sebe umí udělat legraci.

Sourozenecká láska

O tom, že v rodině vládne pohoda, svědčí i nedávno zveřejněné video, na kterém spolu tančí nejstarší syn Brooklyn s nejmladší členkou rodiny, tedy se svou mladší sestrou Harper.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Victoria k němu napsala popisek: „Někdo miluje tanec se svým velkým bratrem. Miluji vás.“ Sledující pak nešetřili obdivnými komentáři a srdíčky. Sourozenecká láska nikdy nevypadala roztomileji.

Zdroj: Hellomagazine, Instgram, Thenews.com

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články