Veronika Žilková zareagovala na slova Jaromíra Soukupa. Jako rozzuřená bývalá manželka prý Stropnického poškodila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Profimedia

Ještě před časem se Veronika Žilková ve vile Jaromíra Soukupa tvářila jako nejpyšnější maminka a nemohla si partnera své dcery Agáty Hanychové vynachválit. Teď jsou ale se svým skoro zetěm pěkně na kordy. Soukup si totiž vůči Žilkové dovolil v médiích pronést nějaká ta nepěkná slova a ona to rozhodně nehodlá přehlížet.

Soukup sice randí s dcerou Žilkové, to mu ale nebrání v tom, aby herečku zostudil a veřejně se zastával jejího exmanžela Martina Stropnického. Matku své partnerky podle Extra Soukup svými slovy o Stropnickém definitivně potopil a líbit se to nejspíš nebude ani samotné Agátě.

„Průs*r nastává v politice, když herci a zpěváci popustí uzdu svým politickým preferencím. Kde to úplně neskončilo průs*rem, je Martin Stropnický,“ začal svou promluvu v pořadu VIP svět Speciál. Pak se do herečky pořádně opřel a ta mu teď téměř nemůže přijít na jméno.

Špatně to dopadlo s jeho osobním životem

Podle Soukupa neskončil špatně politický život Stropnického, ale jeho soukromí. A to prý i kvůli Žilkové. „Mezi jeho partnerky patřila Veronika Žilková. U něj neskončil průs*rem politický, ale soukromý život. To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika – respektive rozzuřená bývalá manželka,“ rýpl si do ní.

S matkou své partnerky se v současné době Soukup nebaví. Serveru Extra prozradil, že ji téměř nezná a nijak zvlášť se o ni nezajímá. „Teda trochu ji samozřejmě znám, je to milá paní. Ale takhle, do politiky mi mluvit nemůže, prohlásil.“

Zavtipkoval pak o tom, že by mohl i on zkusit kandidovat na prezidenta. „Mimochodem, tak jako uvažuji, že bych to opravdu zkusil. To by bylo dobré. Uznejte, že souboj Stropnický – Soukup by byl hodně sledovaný. Já si opravdu myslím, že Stropnický by byl dobrý kandidát na prezidenta. A když on, tak já taky,“ zasmál se.

Partnery své dcery nikdy moc nemusela

Slova Soukupa se Žilkové vůbec nelíbí. „Veronika Žilková se veřejně distancuje od názorových vyjádření TV Barrandov. Televizi nesleduje a odmítá komentovat útoky televize Barrandov na kohokoliv. Demokracie umožňuje rozdílnosti názorů,“ přišlo do redakce Extra.

Už v minulosti přitom Žilková upozornila na to, že Soukupovy reakce na celebrity jsou někdy nemorální, například jeho vyjádření o herečce Jiřině Bohdalové se jí také velmi dotklo. O té nedávno mediální magnát prohlásil, že vymetá večírek za večírkem.

Na druhou stranu, jak připomíná i Aha!, Žilková nikdy nemusela ani bývalého partnera své dcery Jakuba Prachaře. Je tak možné, že si jednoduše nedokáže porozumět s muži, které si Agáta Hanychová vybírá.

Zdroj: Extra, Aha!, Blesk, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články