Veronika Žilková se pochlubila s dcerou Kordulou. Z holčičky z Valtic se stala dlouhovlasá blond ikona

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Profimedia

Někomu se to možná zdá jen jako okamžik, kdy se Veronika Žilková s Martinem Stropnickým pochlubili svou malou dcerou Kordulou. Jenže dívka rostla jako z vody a dnes je z ní už krásná slečna, na kterou může být rodina hrdá. A podle fanoušků by se s přehledem uživila jako modelka.

Společnou rodinnou fotku sdílela na svém instagramu nedávno Veronika Žilková, která sama přiznala, že je to po velmi dlouhé době, kdy se tihle tři společně vyfotili. Možná i díky tomu je proměna, kterou Kordula prošla, skoro až neuvěřitelná a fanoušci by v ní malou dívku hledali marně.

Žilková doplnila fotografii o slova o tom, že by jakožto rodina měli držet v současné době všichni společně, protože to, co se ve světě děje, jen tak nikdo sám nepřekoná. Ona i její rodina se na snímku usmívají a snaží se vnímat svět pozitivně.

Vyrostla do krásy

„Společné foto po strašně dlouhé době. Rodina musí držet spolu, zvláště v této vyděšené době,“ napsala k fotografii herečka. Ta je na pozadí fotky vidět společně s Martinem Stropnickým, snímku pak vpředu dominuje právě Kordula, která ukazuje fanouškům, jaká kráska se z ní stala.

Dlouhé blond vlasy jí splývají po krku dolů a svým sympatickým úsměvem jistě okouzlila nejednoho mladíka. Je vidět, že vyrůstala v láskyplném prostředí a že kdyby chtěla, klidně by se po vzoru rodičů uživila v showbyznysu. Však to také nejeden fanoušek podotýká.

Kordula už si navíc vyzkoušela i nějakou tu hereckou příležitost. Zahrála si totiž v komedii Jak se zbavit nevěsty. Zda z ní vyroste plnohodnotná herečka po rodičích, to se teprve uvidí, mnozí by ji pasovali spíše na modelku. V showbyznysu se ale nejspíš každopádně ještě ukáže.

Dokonalá rodina

Fanoušci společnou fotografii oceňují, a někteří dokonce tvrdí, že jde o příklad dokonalé rodiny. Všichni tři členové se na snímku ze široka usmívají a je vidět, že jsou si blízcí a společný čas pro ně znamená hodně. „Moc vám to sluší. Užívejte společné dny,“ vzkazuje jeden z fanoušků.

„Máte nádhernou dceru. Úžasná rodina,“ napsal Veronice někdo další s tím, že by na sebe měla být jako matka hrdá. „To je ta holčička z Valtic? Tahle ikona?“ ptá se další člověk nevěřícně. Že Kordula neskutečně vyrostla a je z ní krásná mladá slečna, na tom se shodnou všichni.

Pro jakou kariéru se nakonec rozhodne a zda bude jednou sama dostávat stovky srdíček na instagramu jako její rodiče, to je zatím ve hvězdách. Nakročeno k tomu má ale každopádně skvěle, a ať už se stane herečkou, modelkou, nebo něčím úplně jiným, fanoušci ji budou milovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články