Veronika Žilková práskla na manžela, jaký nejhorší dárek od něj dostala. Prý je na podobné věci zvyklá

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Zilkova Veronika
Zdroj: Profimedia

Je skoro s podivem, že oblíbená herečka Veronika Žilková, nyní Stropnická, na Vánoce ještě úplně nezanevřela. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se svěřila, že když byla dítě, byly u nich doma Vánoce spíše peklo. Její otec měl navíc velmi zvláštní způsob darování dárků, bohužel pro ni je na tom její současný muž dost podobně.

Vánoce by měly být ve znamení klidu a pohody. O to se snaží i herečka Veronika Stropnická. Ta k tomu má dokonce dvojnásobnou motivaci.

Svátky ve věřící rodině

Když byla ještě dítě, o rodinné pohodě si mohla nechat jen zdát. Jako katolíci totiž s rodinou navštěvovali kostel, a to jak na Štědrý den, tak i před ním, po něm, na Silvestra i první den v novém roce.

„A furt jsi v kostele, kde je zima, a je ti pět let. Hráli jsme tam také na flétny koledy, já je nenáviděla,“ posteskla si v oblíbené talk show.

Dárky z druhé ruky

Ale ani když konečně přišli z promrzlého kostela, tak to nebylo o nic lepší. Na Štědrý den totiž museli držet půst. Oblíbená herečka zavzpomínala, jak jí několikrát bylo tak špatně hlady, že se raději schovala pod postel i s mísou vanilkových rohlíčků.

Korunu všemu nasazoval její otec, který si s dárky příliš hlavu nelámal. Jako slavný flétnista a pedagog dostával velmi často dárky k Vánocům od vděčných rodičů jeho svěřenců. Ty pak bez rozbalení věnoval dál ve své vlastní rodině. Není proto divu, že od něj pak jeho dcery dostaly velmi zvláštní dárky, například pomůcky k údržbě vousů.

Dárek pro ministra

Jak se ale nyní ukázalo, její současný manžel, velvyslanec Martin Stropnický, je v darování dárků dosti podobného ražení, jako býval její tatínek.

Veronika se rozhodla bývalého ministra obrany „prásknout“ právě v 7 pádech Honzy Dědka. A začala vyprávět příběh o tom, jak od manžela dostala k Vánocům vázu.

„Říkala jsem si, vázu k Vánocům? No super… Ale řekla jsem si, že jsem velká holka, že nebudu dělat, že jsem chtěla třeba kabelku. Otočila jsem tu vázu a vzadu bylo vyryto: Ministru obrany… Pluk 56,“ smála se herečka. Tak snad se její manžel alespoň letos trochu vytáhne.

Zdroj: Idnes.cz, Prima.iprima.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články