Veronika Žilková popřála k 70. narozeninám svému bratrovi. Na večírcích s ní si připadá jako její bodyguard

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Veronika Žilková je jedno velké tajemství. Má hned několik sourozenců, ale například o její starší sestře Jarmile skoro nikdo do nedávna vůbec netušil. Teď zase sdílela snímek se svým starším bratrem, který oslavil 70. narozeniny.


Hereččin bratr Štěpán Žilka strávil dlouhé roky v Německu. Pojí ho ale také projekty s jeho sestrou, složil například ústřední hudbu k pořadu Tele Tele, v němž Žilková vystupovala.

Žilková se pochlubila starším snímkem

„Můj mužský idol Štěpán Žilka dnes slaví 70! Vše nej, brácho! Ať se pořád líbíš holkám a jsi zdravý a šťastný, ti přeje tvá malá ségra,“ napsala Veronika k fotografii, na které jsou oba dva.

Na instagramu herečka velmi často sdílí snímky ze svého soukromí. Tentokrát ale ukázala starší fotografii právě s bratrem. Oba se usmívají a je vidět, že si společnost toho druhého užívají. Veronika má na sobě černé šaty s ramínky a se svým bratrem ladí.

Její sourozenci nejsou české veřejnosti známí

Štěpán Žilka je ale pro českou veřejnost skoro neznámou osobou. Jak se přiznal před několika lety, z Německa se vrátil kvůli rodičům, kteří potřebovali jeho pomoc. „Na večírcích s Veronikou si sice připadám jako její bodyguard, ale zase na nich potkám spousty svých kamarádů ze studií,“ řekl Blesku.

Se sestrou Veronikou hned po návratu začal pracovat na projektu pro rozhlas. V Německu přitom nechal svou manželku a také syna. Žilka v sobě ale nezapře cestovatelského ducha, kterého mají s Veronikou společného.

Na veřejnosti se ale celá rodina vůbec neobjevuje. Raději herečka vyvede všechny své děti i s vnoučaty, jejichž přítomnost si užívá. Nyní ale prožívá velmi těžké období, čeká ji totiž rozvod s Martinem Stropnickým.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články