Veronika Žilková je unesená ze Soukupových dětí. Pěje ódy na jeho výchovu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová svým prohlášením, že čeká třetí potomka, rozpoutala spoustu diskuzí. Neřeší se již nic jiného než její krátký vztah s Jaromírem Soukupem.

Její maminka, herečka Veronika Žilková, to však všechno vidí jinak. Ta se totiž dalšího vnoučete nemůže dočkat. Prozradila také, že na miminku slavný páreček pracoval celé léto a je dobře, že se to povedlo tak rychle. Navíc u Soukupů se děti vychovávají jinak než u Žilkových.

Soukupovy rodičovské schopnosti jsou skvělé

Veronika Žilková mluví o Soukupovi, jako by to byl opravdu jediný vyvolený pro její dceru Agátu. Ta má za sebou sice dva vážné vztahy, ze kterých má dvě krásné děti, ale také si umí užívat, rychle se zamilovat a potom rozdávat „kopačky“.

Tentokrát je to ale něco jiného, což tvrdí i Žilková. Ta totiž pro Extra prozradila, že miminko bylo plánované, a nebyla tak šokována z toho, že je Agáta opravdu těhotná, na rozdíl od zbytku České republiky.

Jaromír Soukup má již dvě dospělé děti, které jsou podle Žilkové skvěle vychované. Sama byla překvapená, jak jsou skromné a pokorné, i když mají bohatého tátu. A doufá, že podobně bude vychovávat i své další dítě.

„V naší rodině se děti rozmazlují. Jestli se to podaří, tak toto dítě bude vychované. Jsou to tak skromné děti, že se mi nechce ani věřit, že jsou z finančně zajištěné rodiny. Jaromír nerozmazluje. Ale určitě to není jenom jeho zásluha,“ nezapomněla ani na maminku jeho dětí.

Rozvedená Žilková si Jaromírovu a Agátinu svatbu nepřeje

Vlastní výchovu dnes Žilková bere s humorem, ale sama neměla jednoduché dětství. „Doufám, že Jaromír toto dítě vychová po soukupovsku, a ne po žilkovsku. Můj otec byl přísný, proto já rozmazluju. Doufám, že Jaromír Žilkům nedovolí rozmazlit další dítě.“

A vezme si Soukup svou lásku, se kterou dokonce mají vlastní pořad a se kterou také živě vystupuje na sociálních sítích? Podle Žilkové to není na pořadu dne, vlastně by si svatbu své dcery ani nepřála.

„Já už bych se ani jednou nevdávala, pokud bych se mohla rozhodnout znovu. Je lepší, když jsou si ti dva vzácní a nemají tu jistotu,“ tvrdí herečka, která se rozvádí již po třetí. Jestli si ale Agáta bude chtít Jaromíra vzít, určitě to udělá.

Zdroj: Extra.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články