Veronika Kopřivová se zasnoubila. Dostala překrásný prsten

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika koprivova
Zdroj: Profimedia

Třicetiletá modelka Veronika Kopřivová zažívá poslední dobou samé šťastné okamžiky. Dlouho si přála založit rodinu a loni v květnu se jí narodila krásná holčička Ella. Splnila si tak jeden veliký sen. Teď ale oznámila ještě další novinku, ze které má neskutečnou radost.

Veronika Kopřivová je zasnoubená. Své ANO řekla partnerovi Miroslavu Dubovickému, který je tatínkem právě malé Elly. Rozhodl se, že by měla holčička vyrůstat v úplné rodině. Influencerka se pochlubila se zásnubami na sociální síti a hned se jí dostalo celé řady gratulací.

Stejně tak před časem řešila se sledujícími na instagramu i porod své dcerky. Tehdy ji všichni podpořili a byli pro ni po psychické stránce velkou oporou. Ona tak věděla, že až se zmíní o zásnubách, dočká se jedině gratulací. Svůj velký krok proto oslavila s fanoušky.

Magický den

Mnoho lidí si dělalo z včerejšího data legraci a považovalo ho za magické, za den, kdy se plní všechna přání. 22. únor 2022 se ale stal skutečně významným dnem právě pro Kopřivovou. V toto krásné datum dostala žádost o ruku, na kterou kývla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

„Vstupuji do nové aliance, aliance Dubáků. ANO,“ napsala modelka na své sociální síti. Přidala fotografii, na které se pochlubila svou něžnou rukou s překrásným zásnubním prstenem, který nejednomu sledujícímu vyrazil dech a kdejaká žena by si takový přála.

Mnoha fanouškům udělala Veronika radost a rozjasnila jim dobrou zprávou den, na druhou stranu oni zase gratulují a posílají pozdravy, které nově zasnoubenému páru rozhodně vytváří úsměv na tváři. Malá Ella se tak brzy dočká toho, že maminka a tatínek se stanou manželi.

Gratulace z celého srdce

„Oooo, viděla jsem to, než jsem usnula. Měla jsem díky tomu krásné sny, děkuji. Zdálo se mi o rakvičce se šlehačkou a spoustě věnečků. Gratuluji z celého srdce,“ píše jedna fanynka, která se díky radostné novině vyspala doslova do růžova.

„Gratulujeme, jistě to bude krásná smečka,“ píše další. Celá řada sledujících připsala pod fotografii pouze srdíčka, jiní jednoslovné gratulace, pár lidí se rozepsalo. Je ale jasné, že všechny komentáře udělaly Veronice i jejímu partnerovi velkou radost.

Za necelý půlden si fotografie s prstýnkem a radostné oznámení vysloužily přes 20 000 srdíček. Je tak vidět, že modelku a influencerku mají lidé opravdu rádi a přejí jí jedině to nejlepší. S tím, jak probíhají přípravy svatby, se jistě brzy na sociálních sítích pochlubí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články