Veronika Kopřivová se chlubí luxusní postavou na Zakynthosu. Nebojí se pózovat i na nebezpečných místech

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Veronika Koprivova
Zdroj: Nextfoto

Česká modelka Veronika Kopřivová si užívá dovolenou na Zakynthosu. A rozhodně se nebojí ukázat svým fanouškům, že pobyt na tomto řeckém ostrově si užívá naplno. Její sociální sítě plní jedna fotografie za druhou. Především z těch, kde se Kopřivová ukazuje v plavkách, sledující šílí.

Pro dokonalé fotografie se Kopřivová nebojí riskovat svůj život. Jeden ze snímků totiž pořídila na skále nad zátokou s pláží Navagio. A tento útes je v místě považován za jeden z nejnebezpečnějších.

Objevuje nová místa

Kopřivová v jednom ze svých příspěvků prozradila, že se ráda podívá na zajímavá místa. „Vzít si private boat a zastavovat na různých secret beach byl skvělej nápad. Tahle zastávka mi vzala dech,“ napsala například ke snímku, na kterém pózuje na písečné pláži pod skálou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

Ukázala sledujícím, že na sebe na místě zanechala památku v podobě věžičky z kamínků poskládaných na sebe. Daleko více je ale zaujala svým pózováním v plavkách, které v komentářích mnozí hned ocenili.

Obdivují ji v plavkách i v šatech

Zatímco jedni obdivují krásy přírody a kochají se pohledem na moře, uživatel Mirasek bez ostychu napsal: „Vaše tělo je dokonalé.“ Souhlasí s ním nejen muži, ale i některé ženy, které uznávají, že modelkou není Veronika jen tak pro nic za nic.

Něžné pohlaví pak obdivuje i další snímky, které Veronika přidala. Na těch je pro změnu v nádherných šatech. Spousta fanynek se ptá, odkud model pochází a chválí Kopřivové její výběr.

Veronika jednoduše ví, čím své sledující dostat. Pochlubila se jak krásami Řecka, tak tím, jak skvěle vypadá. Není se čemu divit, že má na svém instagramu přes 147 tisíc sledujících. A většina z nich jistě doufá, že ještě pár fotek z dovolené modelka přidá.

Zdroj: Aha!, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články