Veronika Khek Kubařová si užívá relax u moře. Vyfotila se jako mořská panna zrozená z pěny

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
veronika khek kubarova
Zdroj: Profimedia

Celý rok se nezastaví, a tak si v létě užívá zaslouženou dovolenou. Veronika Khek Kubařová s manželem, režisérem Pavlem Khekem, vyrazila k moři, kde si společně užívají sluníčka. Herečka se s fanoušky podělila o fotku, na které vypadá jako mořská panna zrozená z pěny.

Ačkoliv se sice s fanoušky podělila o skutečnost, že je na dovolené u moře, název místa své dovolené si nechala pro sebe.

Herečka jde z role do role

Že si herečka volno opravdu zaslouží, dokazuje i fakt, že jen letos mělo premiéru šest celovečerních filmů, ve kterých účinkovala! Diváci ji tak mohli vidět například ve filmech Prezidentka, Vyšehrad: Fylm či v pohádce Tajemství kouzelné bambitky 2.

A navíc filmy nejsou jedinou její pracovní náplní. Veronika hraje ještě v Dejvickém divadle a v současné době ji můžete vidět i v muzikále Branický zázrak.

Zrozená z pěny

Jak již tedy bylo zmíněno, Veronika si dovolenou opravdu zasloužila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Khek Kubařová (@veronikakhek)

„Zrozena z mořské pěny. Dokonalá planeta. Děkuji, živote,“ napsala Veronika k fotce z moře.

Vítězka StarDance z roku 2019 si nejspíše pohyb velmi zamilovala a od soutěže si udržuje pevnou a vypracovanou postavu. Fanoušci tak byli z její fotky, která dokonalou postavu odhalila, naprosto nadšení.

Herečka však neuvedla, kde se nachází, a tak si všichni mohou jen domýšlet, kde naše nejobsazovanější herečka čerpá energii na další filmové a divadelní projekty.

Zdroj: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články