Veronika Khek Kubařová se nezdá. Manžela sbalila jako prostitutka a ráda šmíruje ostatní

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kubarova Veronika
Zdroj: Profimedia

Veronika Khek Kubařová je krásná a sympatická herečka, která si díky svému nevinnému vzhledu zahrála i několik princezen. Nyní ale v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že svého manžela svedla jako prostitutka, a dokonce přiznala jednu svoji úchylku.

Veronika je momentálně v angažmá Dejvického divadla. Svou kariéru ale začala především v pohádkách jako princezna.

Princezna nebo prostitutka

Jak sama přiznala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, pohádka je její velmi oblíbený filmový žánr, přestože už se pomalu přesunula od princezen ke královnám.

Málokdo by tak čekal, že srdce svého manžela získala v úplně jiné roli. Její budoucí choť ji totiž režíroval v divadelní hře Miláček.

„Hrála jsem prostitutku a všechny moje výstupy spočívaly v nějakém striptýzu,“ vysvětlila. Na Pavla Kheka to zřejmě udělalo velký dojem.

Kvůli novému vztahu se musela rozejít

„V dalším představení jsem hrála taky prostitutku. A pak jsme se vzali!“ dodala se smíchem v oblíbené talkshow. Zřejmě to ale ve skutečnosti tak jednoduché nebylo.

Oba byli totiž zadaní. Veronika tehdy žila s o 17 let starším režisérem Karlem Janákem. Její rozhodnutí vyměnit jednoho režiséra za druhého bylo ale zřejmě správné.

Ráda kouká lidem do oken

V pořadu se svěřila i s další, velmi intimní věcí, že je voyerka. „Jo, to je pravda,“ řekla na přímý dotaz moderátora. Pak své vyjádření ale zmírnila a uvedla, že nemá na mysli sexuální úchylku, ale ráda pozoruje lidi.

„My jsme měli kurz nonverbální komunikace na konzervatoři a mě to prostě baví,“ vysvětlila. Pak zase přiostřila. „Mě baví dívat se do oken, když už je tma,“ popsala svou zálibu herečka.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka, Super, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články