Veronika Khek Kubařová promluvila o krizi v manželství. Vylezli prý na povrch všichni kostlivci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika khek kubarova
Zdroj: Profimedia

Veronika Khek Kubařová je známá nejen jako Darja z komedie Rafťáci nebo jako krásná princezna Rozmarýnka z Nejkrásnější hádanky. Předloni se ve svých 32 letech stala vítězkou 10. řady StarDance a svou životní energií jde mnohým příkladem. Stejně tak i dlouhodobým vztahem se svým mužem.

Režiséra Pavla Kheka si Kubařová vzala v roce 2015 a od té doby se zdálo, že je jejich vztah dokonalým. Mnoho fanoušků si z dvojice bralo příklad, Veronika ale nedávno přiznala, že během pandemie nastaly v jejich vztahu i menší problémy. Informoval o tom deník Aha!.

„Při té vlně, před rokem, jsme opravdu zůstali bez práce oba. Dva a půl měsíce jsme byli na horách, na takovém malém prostoru, co se metrů čtverečních týče. A myslím, že to bylo náročné. V tom vztahu vystupují na povrch všechny nevyřčené věci, vylézají všichni kostlivci,“ řekla podle webu.

„Takže jsme určitě měli co k řešení. Ale když se to pojme tak, že se to vyřeší, tak z toho může vzniknout i posun v tom vztahu. Což se, myslím, stalo nám,“ dodala. Dnes už je proto vše v pořádku a Veronice s manželem to opět klape. A je to možná i tak trochu tím, že přesně vždy věděl, co na ni platí.

Vždy velká podpora

Manžel byl Veronice podle jejích slov vždy velkou oporou. Když skončila v soutěži StarDance na prvním místě, svěřila se pro zena.aktualne.cz: „Neskutečně mě podporoval: dělal mi svačiny, masíroval nohy, staral se o našeho psa. Ke konci to už bylo hodně náročné, skoro jsme se neviděli, moje pozornost byla zcela upřená na soutěž a tréninky.“

Ačkoli je v současné době se svým manželem šťastná, kdysi o ni musel bojovat a vědět, čím vlastně takovou ženu, jako je právě ona, zaujmout. A právě s touto informací se nedávno svěřila Veronika v rozhovoru pro idnes.cz. Po čem vždy toužila a čím si ji muž skutečně dokáže získat?

Láska bez vzoru

„Myslím, že láska nemá nějaký konkrétní vzor. Láska buď je, nebo není. A když je v životě přítomná, zvládne mnoho. I těžkého a náročného,“ vyjádřila se Kubařová na otázku, zda dostala od své rodiny někdy nějakou inspiraci na lásku. „Rodiče i prarodiče mi předali nejlepší vzor lásky tím, že se milují a milovali a že mě milují a milovali. Se vším, co k tomu patří. Ani láska není jenom růžový obláček,“ dodala.

Podle jejích slov ji na muži zaujme nejvíce to, když si jí všímá. A to takovým způsobem, že přestane řešit vše okolo a dá přednost jen a jen jí. „Pozorností a vnímáním. Časem, který má jen a jen pro mě, tím si mě získá,“ říká herečka.

Je jasné, že to tedy neměl ze začátku Pavel Khek snadné, nakonec se mu to ale podařilo. I přes nějaké ty menší neshody dnes manželství skvěle klape a pro obdivovatele je pár příkladem toho, že pravá láska překoná i trable, ale ve skutečnosti, jak sama Veronika tvrdí, opravdu nejde o žádný růžový obláček.

Zdroj: idnes.cz, Aha!, zena.aktualne.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články