Veronika Khek Kubařová: Filmová princezna, která si umí ulevit sprostými slovy

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Veronika Khek Kubarova
Zdroj: Martin Hykl / Czech News Center / CNC / Profimedia

Herečka Veronika Khek Kubařová je známá především z pohádek a z filmových komedií. Jak ale sama říká, nebrání se jakékoliv herecké poloze. Čím více však musí ve své profesi hrát, tím víc se snaží být v civilu pravdivá. A dokonce při tom nejde daleko ani pro pořádně jadrná slovíčka.

Herečka Veronika Khek Kubařová si zahrála už nespočet princezen. V poslední pohádce Jana Budaře, která nese název Princ Mamánek, si představovala ale trochu jinou postavu.

Diváci ji znají spíše z kladných rolí

„Je to holka, která má bavlněné šaty a běhá po hospodě. Nosí pivo a je silná, statečná, prostořeká. Pro mě je to nová poloha v pohádce a moc jsem si to užívala,“ svěřila se nedávno v rozhovoru pro iDNES.

Veronika se vůbec nebrání hereckým polohám, které jí nejsou úplně vlastní. Diváci ji mají stále zaškatulkovanou v komediích či pohádkách. V Dejvickém divadle už si zahrála ale také řadu vážných a dramatických rolí.

Osobní život od svého hraní přísně odděluje

Osobní život se snaží ale od toho profesního striktně oddělovat. „Myslím, že je důležité udělat si čas i na sebe, když je hodně práce, a zároveň přijímat to, co člověka baví,“ vysvětlila zpravodajskému webu.

Velmi nerada něco předstírá a ke svému okolí je velmi upřímná. „Právě tím, že tak často hraji v práci, tak mám možná někdy až krutě ráda pravdu v životě a nebaví mě nic hrát,“ řekla pro iDNES.

Umí pořádně sprostě nadávat

Dokonce je ve své upřímnosti někdy také pěkně sprostá. Přiznala se k tomu Deníku, když kdysi popisovala své tréninky v taneční soutěži StarDance.

„Já, bohužel, u tréninku mluvím strašně sprostě, trochu si tím ulevuju, Dominik (její tehdejší taneční partner Dominik Vodička, pozn. red.) jen kulí oči,“ vysvětlila tehdy se smíchem.

A není vůbec divu. To, že si ulevuje zrovna tímto způsobem, by do milé a věčné usměvavé princezny řekl zřejmě jen málokdo.

Zdroj: iDNES, Deníku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články