Veronika Kašáková vyměnila blond barvu vlasů za černou. Hotová Uma Thurman z Pulp Fiction, píší jí fanoušci

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
veronika kasakova
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Veronika Kašáková se poslední dobou věnuje hlavně své rodině a slyšet o ní moc není. Fanoušky ale dokáže potěšit skvělými snímky, z nichž je pořád patrné, že je to krásná modelka.

Naposledy se jim ukázala jako Tokio z Papírového domu, což je velmi oblíbený seriál na Netflixu. Tokio patří mezi partu zlodějů velkého obnosu peněz. Veronika má přitom na hlavě paruku a na očích brýle, snímek je navíc focen zespodu.

Fanoušci vidí podobu s jinou herečkou

Veronika se pochlubila snímkem na svém Instagramu, fanoušci ji ale kromě Tokio přirovnávají také k herečce Umě Thurman, která zazářila ve snímku Pulp Fiction či sérii filmů Kill Bill. Nutno dodat, že i jako černovlásce by to modelce velmi slušelo. Oblečená je do bílé halenky, která kontrastuje s černými brýlemi i vlasy.

Modelka žije s partnerem Milanem Sovadinou, před rokem se jim narodil malý Matyáš. Bohužel se u něj ale zjistilo velmi vzácné onemocnění a Veronika si sáhla na dno, jak přiznala pro idnes.cz. Obrovskou radost tak vystřídal strach o novorozené miminko.

Lékaři mu diagnostikovali metabolickou vadu, na kterou bohužel není lék. Jmenuje se fenylketonurie a pro malého Matyáška to znamená celoživotní nízkobílkovinovou dietu, protože bílkovina ho může ohrozit na životě. Bude to těžké nejen pro něj, ale hlavně pro jeho rodiče.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kašáková (@veronikakasakova)

Nemoc je velmi vzácná, přenašeči o ní netuší

Modelka ani její přítel netušili, že jako zdraví lidé mohou tuto nemoc přenášet. Jejich spojením ale vznikla dost velká pravděpodobnost, že se nemoc projeví, což se také stalo. Veronika pak přiznala, že musela vyhledat pomoc psychologa, aby se s novou situací vyrovnala.

„Skončila jsem v péči psychologů, nemohla jsem uvěřit, že o mém vysněném chlapečkovi někdo mluví jako o pacientovi, nemocném dítěti či trpícím závažným nevyléčitelným onemocněním. Poslední dny mám v mlze a dlouho jsem doufala, že se z té noční můry probudím,“ řekla loni v březnu.

Finalistka České Miss 2014 se v poslední době s nemocí svého syna srovnala. Podle lékařů mu v játrech nefunguje enzym, který štěpí jednu z aminokyselin. Kvůli tomu bohužel nemůže jíst normální jídlo. Navíc s touto nemocí bude žít celý život, protože nejde vyléčit.

Je ale vidět, že se Veronika se synovým handicapem srovnala, protože jinak je to zdravý chlapec, který se zajímá o všechno stejně jako ostatní roční děti. Kromě snímku Veronika sdílela také tanec ve stejné paruce, za který si vysloužila mnoho pozitivních ohlasů.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články