Veronika Kašáková se ukázala v plavkách v krkolomné póze. Se svou postavou je spokojená

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
veronika kasakova
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Na první pohled je to nádherná žena, do které by jen málokdo hádal, že se v životě musela potýkat s nelehkým osudem. Veroniku Kašákovou většina lidí vnímá jako modelku, která má úžasný život.

I když navenek její život možná působí bez chybičky, Veronika má za sebou zkušenost s dětským domovem a od narození svého syna řeší i vrozenou metabolickou poruchu.

Žena mnoha rolí

Pro mnoho lidí je Veronika pouze krásná modelka. Tahle sympatická žena má ale mnohem více životních rolí. Nejenže je to modelka a finalistka České Miss, ale je také spisovatelka a zakladatelka nadace pro podporu dětí z dětských domovů.

Projekt nese název Restart a jeho cílem je doprovodit mladé lidi při odchodu z dětského domova do nové životní etapy. V rámci projektu je jim nabídnuta pomoc pro začlenění do společnosti.

Dospívání v dětském domově

Sama Veronika má s dětským domovem vlastní zkušenost. Přiznává ale, že díky dospívání v děcáku má odhodlání a tuhý kořínek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kašáková (@veronikakasakova)

S oblibou prohlašuje, že se děti z dětského domova nevzdávají a jdou si za svým. Považuje se za ambiciózního člověka, který si jde za svými sny a cíli.

Vzácná porucha

Veronika Kašáková je především maminkou malého Matýáška, u kterého se jen pár dní po jeho narození dozvěděla, že má vzácnou metabolickou poruchu.

Netají se tím, že to pro ni byla nejtěžší doba v životě. V rukou sice držela vysněného chlapečka, ale zároveň bojovala s faktem, že mu osud do vínku nadělil takovou nepříjemnost.

Ukázala postavu v plavkách

Jako modelka měla vždycky postavičku jako lusk. Nestydí se ukázat se v plavkách, což dokazují fotografie na jejím instagramu.

Tam se také rozepsala o tom, jak vnímá svoje tělo. „No, je to čím dál tím lepší, což by možná někdo mohl říct, že je zvláštní, protože jsem starší. Ale zrovna teď, pár dnů zpátky se na internetu dost razantně řešila moje postava a lidi měli tendenci se ke mně vyjadřovat. Já jsem to četla a říkala jsem si, co se jako děje? Byla to pro mě hezká zpětná vazba, že moje přesvědčení je pevné, že mě to absolutně nerozhodilo,“ napsala.

„Konečně jsem se dostala do bodu, že to sebepřijetí a zdravé sebevědomí tam je,“ dodala k fotografii na sociální síti Instagram, na níž je vyobrazena v krkolomné póze, ale šťastná.

Zdroj: Zeny.cz, Instagram

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články