Veronika Freimanová o rozvodu s Jaroslavem Brabcem: Jeho nevěra byla už jen třešničkou na dortu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika freimanova
Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / Profimedia

Veronika Freimanová je oblíbená herečka, která se v současné době objevuje například i v seriálu ZOO. Fanoušci ji milují, a proto se zajímají i o to, jaký život vede mimo seriálové vystupování. Mnozí tak vědí, že se v minulosti Freimanová rozvedla s Jaroslavem Brabcem, ale pravý důvod rozpadu vztahu zná málokdo.

S Jaroslavem Brabcem má Veronika dcery Terezu a Markétu. Kameraman má mimo to ještě jednu dceru, která se mu narodila s manželkou Jiřího Menzela Olgou. Nevěra ale nebyla podle Freimanové tím, kvůli čemu jejich manželství skončilo.

„Bulvár má jednu výhodu. Je dost pozadu. V době, kdy to plnilo noviny, se mě to už moc netýkalo. To, o čem se tehdy psalo, nebylo důvodem rozpadu mého manželství,“ říká Veronika v rozhovoru pro časopis Rytmus života pro ženy.

Třešnička na dortu

Freimanová přiznává, že její vztah s Brabcem byl od začátku velmi rozporuplný. Jejich manželství nikdy nebylo harmonické, s kameramanem se spíše hádali a všechno vedlo k tomu, že nakonec zamilovanost přešla téměř v nenávist. A to ještě předtím, než byl Brabec nevěrný.

„Manželství skončilo ještě před tou kauzou. A daleko drsněji. Tohle byla jenom taková třešnička na dortu,“ uvedla. Mrzelo ji i to, že kromě vztahu s ní rozvracel Brabec i jinou rodinu. Olga Menzelová, která mu porodila dítě, byla vdaná.

Neměla jsem co ztratit

Veronika se dlouho snažila manželství zachránit. Potom, co nemohla několik let otěhotnět, narodily se jí nakonec dvě dcery. I kvůli nim chtěla vztah zachránit. Pak ale jednou vedla debatu se svou sestrou, díky které si uvědomila, že už nemá co ztratit.

„Položila mi jednou otázku, co by se podle mě stalo, kdyby moje manželství s Jaroslavem skončilo. A mně došlo, že vlastně nic. Najednou jsem zjistila, že už s námi docela dlouho nežije,“ uvádí Freimanová a dodává, že to jí otevřelo oči a rozhodla se pro zásadní krok.

„Je opravdu velmi vysilující žít s mužem, pro kterého žádná rodinná událost není dostatečným důvodem k tomu, aby změnil svůj osobní program. Děláte vše proto, aby rodina fungovala, ale pak se dostanete do určitého kulminačního bodu. Ohlédněte se a zjistíte, že už to takhle dál nejde, že už nemůžete,“ uzavřela.

V současné době žije herečka v druhém manželství s mužem, kterého si vzala v roce 2013. S Vladimírem Broučkem se často objevuje ve společnosti a bolest, kterou v ní zanechal Brabec, se snaží brát za cennou zkušenost do života.

Zdroj: Časopis Rytmus života pro ženy, Krajské listy, Šíp, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články