Veronika Arichteva vyrazila na Sardinii bez manžela. Ten si volno užívá možná víc než ona

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika arichteva
Zdroj: Profimedia

Veronika Arichteva vyrazila na dovolenou. A ačkoli nejela sama, možná má jinou společnost, než by její fanoušci očekávali. Svého manžela nechala doma a společně se synem vyjela za hranice k moři s Martinou Pártlovou, Josefem Vařekou a jejich dcerou Stellou.

Nejprve sdílela Arichteva jenom fotografii, na které vyfotila sebe a malého Luku, jak se společně usmívají na prosluněné pláži. „To se máme, že se máme. Zdravíme tátu na jeho dovolenou domů,“ napsala k fotografii. Fanoušci se hned začali zajímat, kam dvojice vyrazila a proč zůstal Biser doma.

Herečka se tak rozhodla na dotazy hromadně odpovědět ve stories, kam přidala i několik dalších videí se zážitky. Ačkoli děti jsou radost, je vidět, že někdy si i zkušené maminky rády odpočinou, když si jejich ratolesti někdo na pár minut půjčí.

Zájem prý nečekala

Na začátku svého vyprávění Veronika tvrdí, že vůbec nečekala takovou salvu dotazů. Jelikož ale chtějí znát fanoušci podrobnosti, rozhodla se jim odpovědět. „To bych ani nečekala, že vás bude zajímat, kde jsme. To je mi překvapeníčko,“ usmívá se Arichteva na videu.

„Prosím vás, vyrazili jsme na Sardinii. Jsem tu s Martinkou, s Pepíkem a se Stellinkou, s Hankou, s kamarádkou a sousedkou,“ vysvětlila. Následně dodala, že je na dovolené pouze s Lukou a Biser zůstal doma kvůli práci. Podle ní si ale její muž nestěžuje.

Kdo že tu má dovolenou?

„Já bych dost polemizovala o tom, kdo je na dovolené. On si to bez nás doma asi dost užívá,“ zamyslela se herečka ve videu, ve kterém je na pozadí slyšet křik jejího syna. Ten se nejspíš někde zranil a maminku upozorňuje, že má bebí.

„Ty máš bebí? Tak si ho pofoukej,“ odpovídá s klidem Veronika, která je už zvyklá na to, že nejspíš nepůjde o nic vážného. Svým výrazem v obličeji pak dává fanouškům najevo, že přesně tato situace souvisí s jejími slovy o užívání si dovolené.

Jako poslední pak sdílela Veronika Arichteva krátké video, na kterém Josef Vařeka vede za jednu ruku svou malou Stellu, za druhou Luku. Odchází směrem od herečky a ta vesele ke klipu připsala: „A vraťte se za týden. Děkuji.“ Je jasné, že to všechno myslí jen s humorem.

Starost o děti je sice někdy náročná, ani tak by ale za nic na světě Luku nevyměnila. Je to vidět i na fotkách, na kterých se společně se svým synem usmívá a fanouškům sděluje: „Nechápu, jak jsme doteď mohli žít bez Sardinie. A jak mohla žít Sardinie bez nás.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články