Veronika Arichteva ukázala realitu dovolené s dětmi. Syn Luka ji nenechal v klidu relaxovat na lehátku

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
veronika arichteva
Zdroj: Nextfoto

Herečka Veronika Arichteva si aktuálně užívá zaslouženou dovolenou. Se svým manželem Biserem totiž rekonstruují své obrovské sídlo a konce zatím není vůbec vidět.

Proto je nejlepší odjet mimo republiku. Ale kdo by si myslel, že si Veronika i se synem a manželem užívá, tak je na omylu. Na svém instagramu sdílela video, na kterém je synem Lukou tak trochu týraná. Malý klučina si ale svou roli užívá a je vidět, že je spokojený.

Dovolená s dětmi není dovolená

Veronika má smysl pro humor, jinak by nebyla součástí tria 3v1. To tvoří spolu se svými kamarádkami Nikol Leitgeb a Martinou Pártlovou, se kterou na dovolenou odletěla. Se svými dětmi ale občas mají peklo.

Z Veroničina příspěvku na instagramu je zřejmé, že Luka si dovolenou užívá po svém. Ve zveřejněném videu Veronika leží na lehátku a snaží se užívat si dovolenou. Chytat sluneční paprsky se jí ale nedaří, protože malý Luka po mamince neustále leze.

Její syn si dovolenou užívá po svém

To by ale nebylo to nejhorší. Každé lehátko má stínítko, které si můžete sami přizpůsobit. A malý Arichteva svou maminku týrá tak, že jí stínítko sklápí přímo do obličeje.

Herečka se ve videu sice směje, ale na konci to vypadá, že ji snad její syn rozmáčkne. Ten se ale očividně dobře baví. „Tak já si tu dovolenkovou nádheru uložím sem. Do teď jsem si myslela, že největší peklo na pláži je písek mezi půlkami. Spletla jsem se,“ vtipkuje Veronika v komentářích pod videem.

Jinak ale jejich dovolená vypadá naprosto pohádkově. Užívat si sluníčko, moře a pláže, to by chtěl v pochmurném počasí, jaké nyní panuje u nás, asi každý. Arichteva ale musela tušit, že o odpočinkovou dovolenou rozhodně nepůjde.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články