Veronika Arichteva si užívá zimní radovánky s manželem i synem. Toho nacpala do pekelného overalu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika arichteva
Zdroj: Profimedia

Veronika Arichteva a její partner Biser se na narození malého Luky velmi těšili. Pravdou ale je, že porod tehdy provázely jisté komplikace, kterých dodnes herečka lituje. Syn totiž nemohl přijít na svět přirozenou cestou a ona musela na císaře. Jak se dnes k celé situaci vrací ve vzpomínkách?

Veronika si přála přirozený porod, což potvrdila i v rozhovoru pro maminky.cz. „Přála. Ale ačkoli jsem měla strašně silné kontrakce, což mi potvrdil i můj porodník Luboš Hašlík, který říkal, že jsou jak z kulometu, tak se malému prostě nechtělo ven. Porod nepostupoval a já jsem byla už dost vyčerpaná, i když jsem měla v sobě asi všechny drogy světa, které nemocnice nabízela,“ svěřila se.

„Jak jsem před porodem byla skeptická k všemožným kurzům a říkala jsem, že hypnoporod není nic pro mě, že žádné takové kurzy nechci, tak musím zpětně přiznat, že možná kdybych k tomu přistupovala tak, že vítám nějaký nový život, možná by to bylo jinak. A možná taky ne. Ale je pravda, že mě hodně mrzelo, že došlo na císaře,“ vzpomíná.

Nikdy se s tím tak úplně nesmíří

Podle serveru má s akutním císařem problémy celá řada maminek a dlouho potom na situaci myslí a vzpomíná. Samozřejmě tak redaktory zajímalo i to, jak se téměř po roce s císařským řezem vyrovnala Veronika. „Nejvíc jsem to prožívala asi v porodnici. Shodou okolností jsem na JIP ležela s jednou maminkou, která už měla druhé dítě a druhého císaře,“ vysvětlila.

„Pocity mě provázely v porodnici a ještě i po návratu domů.  Pořád to v sobě trošku mám. Jsem náturou člověk, který nerad prohrává, i když tady se samozřejmě nedá mluvit o prohře, protože se mi narodilo zdravé dítě, a to je to nejdůležitější,“ dodává herečka.

Dnes je malý Luka spokojeným chlapečkem a rodina je vděčná za to, že ho má. Nedávno se Veronika pochlubila s několika videi z pobytu na horách, kde si s manželem i synem užívá čerstvého vzduchu. I to je ale občas náročné, protože přichystat chlapce ven není žádná sranda.

Peklo převlečené za overal

„Luka spokojený, že má konečně Ebbinku u sebe, Ebbi spokojená, že nemusí trávit odpoledne v té zimě, já spokojená, že ty mrňavé rukavice aspoň chvíli drží tam, kde mají, a Bisi spokojený, že jsou všichni spokojení,“ napsala Veronika k videu, na kterém je malý chlapec zabalený v overalu i s pejskem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

Ještě předtím si ale postěžovala, že nacpat dítě do pekla, které je převlečené za overal, je opravdu náročná činnost. „Jóóó… tohle by nám šlo. Hory, sníh, procházky, svařáček,“ napsala s tím, že si to za tu námahu s oblékáním chlapce zaslouží.

Rodina působí šťastně a fanoušci jí přejí jenom to nejlepší. I když dodnes Veronika občas vzpomíná na komplikace, které provázely začátky toho všeho, dnes jsou ona i její manžel Biser šťastní a užívají si toho, že jim osud dopřál zdravého malého chlapečka.

Zdroj: Instagram, maminka.cz

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články