Veronika Arichteva se bojí, že nezvládá výchovu. Její sledující jí poradili alkohol

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Arichteva Veronika
Zdroj: Nextfoto

Rodičovství je obtížná disciplína. Moc dobře si toho jsou vědomy i takzvané „instamatky“, které to ale často svým sledujícím na instagramu raději nepřiznají. Mezi takové ale rozhodně nepatří herečka Veronika Arichteva. Ta se totiž na instagramu svěřila, že prožívá pořádně náročné rodičovské období.

Herečka Veronika Arichteva a režisér Biser Arichtev jsou už 9 let manželé. Společně mají malého syna Luku, kterému budou na konci září dva roky.

Herečka je aktivní na sociálních sítích

Veronika je, stejně jako mnoho slavných maminek, velmi aktivní na Instagramu. Sdílí tam fotky svého syna, ale i její každodenní radosti.

Sympatická herečka ovšem patří mezi ty upřímné maminky, které se nebojí svým sledujícím svěřit i s těmi starostmi, které ji coby rodiče provázejí.

Období vzdoru

Stejně tak to udělala i v pátek, a dokonce své sledující požádala o radu. Její malý syn měl totiž svůj první opravdový hysterický záchvat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

„Bylo v něm asi všechno. Řev, kopání, bouchání, vztek i ležení na zemi proběhlo. Byla to teda podlaha auta za mým sedadlem, kde se pěknejch pár minut poválel,“ popsala krásná herečka.

To ale není všechno. Veronika pokračovala dále. „Všechno je teď “moje” a celý dny poslouchám slovo “ne”. Super ho umět, já se ho učím říkat celej život, ale tvl,“ vysvětlila své starosti.

Nejlepší lék je prosecco

Její sledující ji ale podpořili, především pak ostatní maminky. Ty kolektivně přidaly své zážitky, které jim jejich „povedené“ ratolesti přichystaly.

„Hodně pijte, hlavně alkohol. Na všechna období to funguje skvěle,“ napsala jedna z nich. „Pevné nervy a zásoby prosecca,“ poradila další. Je vidět, že je Veronika se svými sledujícími na stejné vlně a moc dobře ví, že ani rodičovství se nemůže brát tak úplně vážně.

Zdroj: Instagram, Maminka

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články