Veronika Arichteva ruší kvůli covidu oslavu synových 2. narozenin. Luka se bude muset spokojit s provizorním dortem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia

Herečka Veronika Arichteva chystala pro syna velkou oslavu jeho 2. narozenin. Místo toho přišel provizorní dort a izolace. Rodinu totiž dostihl covid, a tak se oslava odkládá. Snad izolace mezi čtyřmi stěnami nepovede k rozvodu, který si Veronika již měla šanci díky manželovi vyzkoušet.

Rozvod nanečisto

Veronika se vrací na obrazovky v seriálu O mě se neboj, který režíruje její manžel Biser Arichtev.

Jedná se osmidílný romantický seriál a Veronika si v něm zahraje hlavní roli zoufalé matky Evy, které zavaří její rozvodový právník, když nedorazí k soudu.

Její manžel, kterého hraje Lukáš Příkazký, si Evinu prohru u soudu vezme jako znamení, že mají manželé ještě šanci.

Eva však chce nový život a začne pracovat v advokátní kanceláři, kde se kolem ní začne motat právě ten právník, co zapomněl na její soud. O romantické a vtipné situace tak jistě nebude nouze.

A snad si manžel nezavařil scénářem s rozvodem a milencem. Minimálně teď totiž jejich vztah čeká těžká zkouška ve formě izolace mezi čtyřmi stěnami. Manželé však naštěstí mají trénink z lockdownu, a tak snad scénář zůstane jen scénářem.

Velkolepá oslava se odsouvá

Každý rodič chce svému dítěti dopřát oslavu, na kterou nezapomene. A stejně tak tomu bylo i u herečky. Nadvládu nad jejím plánováním však převzal covid a herečka se musela smířit s provizorní oslavou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

„Luko náš, sice jsme si tvoje 2. narozeniny s tátou představovali a plánovali trochu jinak, ale důležité je, že jsme spolu a je jedno kde, “ napsala k fotce syna, kterou sdílela na svém instagramu.

„Babi Ti veze za dveře provizorní dort. Všechno bude. Přeju Ti hlavně zdraví, lásko naše dvouletá,“ pokračovala herečka.

Pod fotkou kolegyni podpořila například Vendula Pizingerová, která jí napsala: „My to měli stejně na Pepíčkovy první narozeniny. Taky všichni covid!“

Mezi dalšími gratulanty pak byla například Tereza Brodská či Martina Pártlová. Po gratulacích od slavných tet nemusí být jistě Luko smutný.

A tak nějak tušíme, že mu rodiče narozeninovou oslavu vynahradí, až jim to zdravotní stav dovolí.

Zdroje: Čtidoma, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články