Veronika Arichteva má radost, že naučila syna novou věc. Umí už sbírat bobo

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Veronika Arichteva
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Veronika Arichteva je herečka, influencerka a právě teď máma na plný úvazek. Syn Luka jí roste před očima, a tak si samozřejmě Veronika pokládá otázku, zda všechno dělá správně. Nyní ji povzbudil článek od psycholožky o měřítku, dle kterého lze určit, že se nám rodičovství daří. A Veronice se jedna věc podařila – syn umí sbírat bobo.

A pokud si teď myslíte, že bobo je rodinná přezdívka pro něco jiného, jste na velkém omylu. Opravdu se jedná o bobky.

Těhotenství ji stálo dokonalou postavu

Veronika vypadá naprosto fantasticky, ale přesto ona sama není spokojená. Neskrývá rozhořčení nad tím, že těhotenství proměnilo její tělo, a nedopne tak své těsné džíny.

„Rychle se vrátím do svého těla. To nemůže být těžký, když budu furt unavená a lítat za dítětem,“ napsala na svém instagramu, jaké měla představy. „Jo, to se taky nepovedlo. Asi málo běhám. Nebo hodně žeru,“ dodala vtipem sobě vlastním.

S její sebekritikou však mnoho žen nesouhlasí zvláště poté, co ve stories na instagramu sdílela fotku, kterou vyfotil její manžel na dovolené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

Že je k sobě zbytečně kritická, dokázala i další fotka, na které pózuje v plavkách. Ačkoliv k tomu Veronika dodává, že celý den nejedla a zatahuje břicho, tak mnoho žen ví, že by to rozhodně nestačilo k takové hezké postavě.

A sebekritická je i jako máma. Syn Luka je teď středobodem jejího života a jako každá správná máma, i Veronika často pochybuje, zda vše dělá správně.

Dnešní úspěch – Luka sbírá bobo

Každá máma má radost, když se její dítě naučí něco nového. Lézt, chodit, vykonávat potřebu na nočník… A některé maminky mají radost, když se jejich dítko naučí sbírat bobo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

V příspěvku Veronika naráží na článek psycholožky Elišky Ramešové. Její příspěvek na instagramu se týká rodičovství, které je často výzvou a zejména alchymií. Psycholožka si pokládá otázku, co je měřítkem toho, že se nám rodičovství podařilo.

A právě na tuto otázku Veronika odpověděla, že dnes se jí podařilo naučit sbírat svého syna bobo. A aby nezůstalo jen u slibů, dala Veronika jako důkaz video. Na něm je vidět malý Luka, jak chodí s pytlíkem a hledá bobo. Aby v tom nezůstal sám, pomáhá mu s hledáním tatínek.

Ten v tom syna nenechá a hodí mu namísto bobo šišku. Což ale malý Luka neřeší a snaží se za pomoci tatínka situaci vyřešit.

Veronika se po celou dobu natáčení videa směje a ponouká svého pejska, aby vykonával častěji svou potřebu. Malý Luka totiž potřebuje materiál na sbírání.

Inu každé mámě udělá radost něco jiného, že? Ale Veroniku naprosto chápeme, protože Luka je při sbírání bobo naprosto úžasný.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články