Veronika Arichteva konečně bydlí v novém. Opravy 150 let starého domu se vyplatily

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Veronika Arichteva
Zdroj: Nextfoto

Už před dvěma lety si Veronika Arichteva koupila starší dům. Společně s manželem Biserem se ho rozhodli přetvořit na dokonalé rodinné bydlení. A to se jim po dlouhé práci také konečně podařilo. Herečka se nyní pochlubila tím, jak bydlí.

Před týdnem Veronika na instagramu uvedla, že s manželem rozhodně chtěli do domu věnovat víc než jen peníze. Ukázala například, jak probíhala rekonstrukce koupelny, a doplnila, že sami s Biserem odvedli velkou část práce.

„Oba máme uměleckou duši, proto jsme chtěli do sprcháče místo klasickejch obkladů zase něco osobitějšího. A tak tam je tapeta zalitá do pryskyřice. Mohla to bejt i filmová kamera, tak ještěže máme rádi i přírodu,“ zavtipkovala.

Elegantní pokoj pro nevlastního syna

Teo, Biserův syn z předchozího vztahu, má pokojíček, o jakém se mnohým dětem v jeho věku ani nesnilo. Je laděný do hudební tematiky, protože chlapec hraje na kytaru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

Zvoleny jsou jednoduché barvy z odstínů šedé, hnědé, černé a bílé. Pokoj je tedy na jednu stranu přesně jako stvořený pro kluka jeho věku, na tu druhou je ale zároveň elegantní a je vidět, že už nejde o místnost žádného malého chlapce.

„V tomhle neuchopitelným věku nebude furt. Dávám mu tak 2 roky. Pak to bude místo pro kluka, co si přivede holku a jednou svojí rodinu (myšleno na víkend). A tak jsme mu ten pokoj tak udělali. Prostornej, jednoduchej, pánskej,“ říká Arichteva.

Nebylo to snadné, ale vyplatilo se

Veronika s rodinou je teď v novém bydlení velmi spokojená. Přiznává, že to byla dlouhá cesta, která ale nakonec vedla ke zdárnému cíli.

„Asi by bylo jednodušší tenhle domeček z roku 1870 srovnat se zemí, ale my jsme se do něj totálně zamilovali. Má vysoký stropy a obrovský dveře, silný zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru,“ popsala herečka pro Prima Ženy.

Po dvou letech práce, přemýšlení nad vzhledem jednotlivých místností, stresu a únavy má konečně rodina hotovo a může si užívat zasloužený odpočinek v novém bydlení.

Zdroj: Instagram, Marianne, Prima Ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články