Veronice Žilkové to jako rockerce s prodlouženými vlasy sluší. Stropnický prý musí litovat, že ji opustil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Veronika Zilkova
Zdroj: Nextfoto

Martin Stropnický prý může jen litovat toho, že opustil Veroniku Žilkovou. Když se nedávno ukázala na sociální síti s prodlouženými vlasy, fanoušci se shodli na tom, že jí to velmi sluší. Přitom ještě před časem ji za rozhodnutí kritizovali.

18 let tvořili pár, pak se Martin Stropnický rozhodl, že se chce rozvést. A Veronice Žilkové předal informaci pomocí e-mailu. Právě i za způsob, jakým rozchod ženě oznámil, byl v minulosti výrazně kritizován.

Stropnický Žilkové napsal, že ji už nemiluje. Postupem času ale vyšlo najevo, že má ve skutečnosti mladší milenku, kvůli které se rozhodl ženu opustit. Přitom ještě několik dní před rozchodem spolu pár trávil čas v zahraničí i s dcerou Kordulou.

Proč Stropnický nic neřekl tehdy a čekal, až jeho žena odjede, aby jí poslal e-mail, to nejde mnoha lidem do hlavy.

Holomáč je prý jen kamarád

Krátce po rozchodu s manželem byla Žilková vídána s hudebníkem Josefem Holomáčem. Vzhledem k tomu, že on sám je ženatý, byl jejich vztah v médiích považován za poměrně velký skandál.

Nedávno ale Žilková oznámila, že s Holomáčem nic nemá, že jsou pouze přátelé. „Já se lásky bojím. V nejbližších dnech mě čekají nějaké soudy, a tak myslím, že letošní rok prožiji v soudech. Já se lásky bojím a věřím na kamarádství,“ vysvětlila před dvěma měsíci herečka pro Expres.

S hudebníkem se přesto objevuje na velkých akcích. Mimo jiné spolu například navštívili koncert Iron Maiden v Praze.

S prodlouženými vlasy vypadá Žilková jako rocková fanynka, a k události se tak její nový vzhled velmi hodil.

Dělá ji to starší, nebo jí to sluší?

Nedávno se s účesem Žilková ukázala fanouškům poprvé. Tehdy se ale dočkala kritiky a dozvěděla se, že s dlouhými vlasy vypadá starší.

Když je předvedla tentokrát, dočkala se naopak pochvaly.

„Bože, vy jste krásnější a krásnější. Stropnický musí být nasra**j, že byl tak blbej,“ okomentoval její fotku uživatel Romanos.

„Ty jo, vy vypadáte paradoxně líp, než když jste hrála v mladém věku v seriálu My všichni školou povinní. Zrajete jak víno,“ připsala další sledující. Žilková se mimo jiné dozvěděla, že vypadá jako žena nějaké rockové hvězdy.

Herečka tak nakonec s dlouhými vlasy mnoho lidí zaujala. A ačkoli podle některých to nebyla šťastná volba, slova těch, kteří ji podporují, ji jistě velmi potěšila.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články