Veronice Žilkové kupuje Holomáč odvážné oblečení i kabelky. Přesto ho označuje jen za nejlepšího přítele

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Veronika Zilkova
Zdroj: Nextfoto

V minulosti Veronika Žilková představila Josefa Holomáče několikrát jako svého přítele. Teď o něm mluví jen jako o dobrém kamarádovi. Přesto jí ale kupuje boty, šaty a kabelky. Kde je tedy vlastně pravda?

„Já mám ráda muže a vlastně je mi jedno, jakého jsou věku. Mám ráda mužské jako plemeno. Muži jsou odvážní a přemýšlejí jinak než my ženy. Mám tři syny a měla jsem tři manžely, takže mám srovnání… A muži mě baví,“ cituje Žilkovou Žena Aktuálně.

Jak je to ale mezi ní a Holomáčem? Sama o něm hovoří jako o kamarádovi, když ho ale někdo nazve jejím přítelem, také se tomu nebrání.

Kupuje jí oblečení

Na finále soutěže Muž roku 2023 v Náchodě Žilkovou Holomáč doprovázel. Ostatně stejně tak jako i na mnoho dalších akcí v poslední době. Dokonce spolu prý i spali na hotelovém pokoji. „Ale nic nebylo,“ smála se herečka pro Super.

To, že jí nakoupil oblečení, nepopírá. Když se redaktor serveru iDNES zeptal, zda je pravda, že jí oblečení koupil její současný partner, odpověděla: „Ano, je to pravda. Já bych si toto nikdy z obchodu neodnesla, nemám na to sebevědomí.“

Doplnila, že chvíli odvážný výběr outfitu rozdýchávala, pak si ale řekla, že si ho může dovolit. „Když mi ho koupil muž, tak si myslím, že do této soutěže tento outfit patří,“ dodává.

V odvážném modelu

V šatech upnutých na tělo, které byly navíc v některých místech průhledné a odhalily její dmoucí se dekolt, vypadala Žilková skvěle. Nejen že herečka usedla do poroty, navíc se stala patronkou samotného výherce soutěže, připomíná Extra.

Herečka o prázdninách natáčela slovensko-turecký snímek z prostředí diplomacie. Právě z Turecka pocházel její outfit, ve kterém na soutěž dorazila.

„Šaty mi koupil můj nejlepší kamarád v Turecku, kde jsem o prázdninách točila. A kamarádi se mají doprovázet. Jsem z nich nadšená. Koupil mi k nim i boty a kabelku,“ vysvětlila.

Zdroj: Super, iDNES, Žena Aktuálně, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články