Veronice Kašákové byla při křtu jejího kalendáře oporou rodina. S manželem se ještě nenabažili prvního syna

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika kasakova
Zdroj: Profimedia

Veronika Kašáková se nedávno objevila na společenské akci po boku svého manžela Milana Sovadiny. Pokřtila svůj kalendář a rodina jí byla v tento velký den obrovskou oporou. Jak modelka přiznává, manžel a syn pro ni ale znamenají úplně všechno a nezáleží na příležitosti.

Vyrůstala s bratrem v dětském domově, už odmalička ji bavil showbyznys. Díky její dokonalé postavě a milému úsměvu se jí podařilo prosadit jako modelka. Jejím partnerem je projektový manažer Milan Sovadina, se kterým je už 9 let.

Poznali se na hudebním festivalu. „Já jsem tam pracovala jako hosteska. Milan přijel se svou partou a já, protože jsme měli společné známé, se k nim po šichtě připojila. Jakmile jsem ho viděla, bylo mi jasné, že s ním chci strávit nejen večer, ale celý život,“ říká Kašáková romanticky.

Společně vychovávají syna Matyáše. Ten je podle tatínka rovným dílem po mamince i po otci. „Už teď je patrné, že jde o suverénní osobnost s velkou potřebou svobody. Jakmile ho omezujete, už umí dát najevo, jak se mu to nelíbí. V tom jsme s Verčou stejní,“ zasmál se v rozhovoru pro iDNES.

Svého syna se nemohou nabažit

Veronika přiznává, že někdy by si přála, aby byl Matyáš víc po tatínkovi. A to především v trpělivosti. „Myslím, že bude stejně jako Milan sportovní nadšenec. Už kope jako malý Pelé. Hokejku drží, jako kdyby se s ní narodil. Trochu mě děsí, že zatím nemá práh bolesti,“ svěřila se.

Další děti prozatím pár prý neplánuje. Ještě stále se chtějí věnovat naplno prvnímu synovi. „Momentálně cítíme, že jsme se ještě nenabažili Matyáše. Ještě nechceme dát pozornost jinam. Uvidíme,“ nechává Kašáková budoucnost otevřenou.

Rodina jako opora

Křest kalendáře byl pro Kašákovou obrovskou událostí. Jako modelka je sice zvyklá se ukazovat před lidmi, i tak šlo ale o jedinečný zážitek, který si bude pamatovat do konce života. A to i díky tomu, že měla za doprovod svého muže.

veronika kasakova

Zdroj: Profimedia

S tím, jak křest probíhal, se svěřila na svém instagramu ve stories. Právě tam ukázala, jakou jí byla rodina podporou, a dala najevo, že bez svého muže by něco podobného nikdy nezvládla.

V současné době se věnuje Kašáková nejvíce právě své rodině. „Jsem máma na plný úvazek, do práce úplně nespěchám, ale fondu se věnuji pořád. Často beru Matyáše do dětských domovů. Má rád lidi, tak se mu to líbí,“ prozradila.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články