Věra Špinarová žila 15 let s nevěrníkem. Byl schopný jí zahnout i na společné dovolené

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
vera spinarova
Zdroj: Profimedia

Slavná zpěvačka Věra Špinarová, která zemřela v roce 2017 ve věku pouhých šedesáti pěti let, stihla ještě před svou smrtí vyprávět příběh o svém manželství s Vítězslavem Vávrou. Strávila s ním dlouhých patnáct let plných lží a podvodů.


Už když si s ním zpěvačka začala, byl ženatý, v tom si ale neměli co vyčítat. V té době byla i Věra vdaná. Vídali se od roku 1980 a brzy na jejich románek přišla Vávrova první žena, která to prozradila i Ivovi Pavlíkovi, který byl prvním manželem Špinarové.

Následovaly dva rozvody a jedna svatba

Druhé manželství byl ale podle Věry jeden veliký omyl. „Neměli jsme se vůbec brát! Bylo to zbytečný. Nakonec to byl vztah plný rozchodů a návratů,“ prohlásila dle Blesku. Její manžel se za svoje chování vůbec nestyděl.

To potvrdil svými historkami i ve knize, kterou napsal. Zde vyprávěl mimo jiné i o svých nevěrách, například na Kubě, na společné dovolené s manželkou. Zatímco prý Věra trávila čas u bazénu, šel si do pokoje pro cigarety. Cestou svedl slečnu, která obsluhovala výtah.

„Milovali jsme se bouřlivě se vším všudy na koberečku vedle vany. Byla to jedna z nejkrásnějších rychlovek mého života,“ chlubil se v knize Vávra.

vitezslav vavra

Zdroj: Jindřich Mynařík / CNC / Profimedia

Podobné scenérie zpěvačka zažívala až do jejich rozvodu v roce 1999, kdy se rozhodla vymanit ze sítí jeho lží a postavit se znovu na svoje nohy. Po protrpěných letech pro ni byl rozvod dlouho očekávanou úlevou. Špinarová se tak po dlouhé době cítila lépe.

Ani před smrtí svého chování nelitoval

Svému bývalému nemohla přijít na jméno až do své smrti a nikterak se tím netajila. Osud ale brzy dohnal i Vávru, a ten v šedesáti osmi letech v roce 2021 zemřel na rakovinu plic.

V oblibě neměl svého „nevlastního otce“ ani syn Špinarové Adam Pavlík. „Asi dvacet let jsem ho neviděl. A po smrti mámy mě taky dost naštval, když prohlásil, že jsem ji uštval. Nechť je mu ale země lehká,“ prohlásil v rozhovoru pro Blesk po jeho smrti.

Autor: Denisa Weisová

Zdroje: Blesk, Aha!


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články