Věra Mikulcová: Žena, která se nikomu nesměje za to, jak vypadá. Negativní komentáře s ní nic nedělají

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vera mikulcova
Zdroj: archiv Věry Mikulcové

Věra Mikulcová se věnuje kulturistice už mnoho let. Na jejím těle jsou rozhodně roky práce vidět. Ačkoli velká část lidí ji v jejím životním stylu podporuje, najde se i mnoho kritiků. A také řada těch, kteří si ji na první pohled spletou s mužem.

Ještě před časem měla Věra Mikulcová krátké vlasy a v obličeji připomínala svými rysy spíše pány. I proto ji hodně lidí kritizovalo. V nedávné době se ale kulturistka neskutečně proměnila.

Dlouhé vlasy a úsměv na tváři

Věra sdílí na své sociální síti jednu fotografii za druhou. A milých komentářů se teď objevuje čím dál víc, kulturistka se totiž změnila k nepoznání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vera Mikulcova (@veramikulcova)

S dlouhými vlasy jako kdyby se její obličej celkově změnil. Ačkoli má vypracovanou postavu a mnozí si neodpustí nějaké to rýpnutí, vypadá najednou Věra tak nějak více žensky. A fanoušci si toho rozhodně všímají.

S kritikou si hlavu neláme

Na dotaz, zda jí vadí negativní komentáře, Věra v rozhovoru pro iDNES odpovídá: „Vůbec ne, absolutně nic si z nich nedělám. Mám už takovou náturu. Ať si myslí, co chtějí. Já se nesměju ani podvyživeným, ani obézním, protože je každého věc, jak vypadá. A jestli se cítí dobře, když váží dvacet kilo, nebo dvě stě, to je úplně jedno.“

To, že si ji lidé pletou s mužem, je prý docela běžné, často se jí za to ale také omlouvají a ona to bere v legraci. Že se chce věnovat kulturistice, věděla Věra vždy, proto je v současné době v životě šťastná.

„Vždy jsem měla ráda sport a docela brzy jsem už přemýšlela o tom, že bych chtěla být vrcholovým sportovcem. Tím nemyslím někde ve školce, když děti přemýšlí, co budou dělat. Tehdy jsem asi ještě nevěděla. Ale na základce už jsem v tom docela jasno měla,“ vysvětlila pro Život v Česku.

Zdroj: Extra, Život v Česku, Refresher, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články