Vendula Pizingerová vyfotila svého žalovníčka při činu. Doma jí už začínají sourozenecké války

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Nextfoto

Vendula Pizingerová si užívá mateřství se vším všudy. I přes svůj pokročilý věk si pořídila před pár lety další dítě s o něco mladším partnerem, za kterého se také vdala. A nyní vidí, jaké to má „výhody“.

O legraci není u Pizingerů vůbec nouze. Vendula ráda sdílí nejen snímky, ale také videa z jejich domova, návštěv a chlubí se mladým Josífkem. Ten se nyní ukázal jako správný brácha a žaloval na svého staršího bratra, který ho postříkal vodou.

Legrace u Pizingerů nechybí

„Už to začíná! Žalování. Brácha mne postříkal hadicí. A přitom za ním pořád chodí, nikdy jsem to nezažila, dva kluci najednou…. Tedy Pepík minule napráskal i tátu, že sekačkou zničil rohožku. Je to jednoduché! Ukáže a řekne táta sekačka,“ svěřuje se Pizingerová na instagramu.

„A vy vidíte rohožku na cucky,“ dodala Vendula, která tak má přehled o všem, co se v její domácnosti děje. A že toho není málo. S rodinou si společný čas užívá na maximum nejen ona, ale také její partner Josef, který je o několik let mladší.

Svého mladšího syna přitom porodila ve 48 letech, což je hodně odvážné. Je ale nadmíru spokojená: „Porodila jsem dva syny, takže o další dva pinďoury je na světě víc. Rodina je pro mě v životě nejvíc. Už nikdy nechci být sama a padnout na dno,“ řekla Vendula pro Blesk.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

V padesáti život nekončí

Vzhledem k tomu, že slaví v únoru, velkou oslavu nechává na jaro nebo léto. V únoru se svěřila, že bude oslava na zahradě u jejich domu, kde si také v roce 2015 vzala svého partnera Josefa. Svatba ale proběhla v utajení, přítomni byli jen ti nejbližší. Sama Vendula netušila, kam ji život povede.

„Kdybyste mi neřekli, že je mi padesát, tak o tom nevím. Když jsem se ve čtyřiceti rozvedla, tak jsem si říkala, že zůstanu sama, a koukejte, jak to dopadlo. Život hrozně mění a je to dobře,“ netají se Pizingerová tím, že je teď opravdu šťastná.

Kromě malého Pepíčka má také 17letého Jakuba, který samozřejmě svého mladšího brášku rád pozlobí. Vendule se ale daří nejen v soukromí. Úspěšně vede nadaci Kapka naděje a věnuje se také jiným projektům.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články