Vendula Pizingerová ukázala roztomilého synka i polonahého manžela. Podívejte se, jací to jsou fešáci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vendula pizingerová
vendula pizingerová

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje a bývalá žena skladatele Karla Svobody má po svém boku mladého manžela. Málokdo jejich společnému soužití věřil. Velký rozruch přišel vloni když Vendula v osmačtyřiceti letech otěhotněla.

Když Vendula, tehdy ještě Svobodová, vdova po slavném skladateli začala randit s mladým synem své kamarádky, všichni si klepali na čelo. Jejich věkový rozdíl činí šestnáct let.

Mladší manžel

Vendula zná Josefa Pizingera už odmala, jelikož je velkou kamarádkou jeho maminky. Když za ní jezdívala na kávu, nosila mu hračky. Kdo by si tehdy pomyslel, že jednou mezi nimi přeskočí jiskra.

Osm let po smrti prvního manžela a tři roky po rozvodu s druhým manželem Patrikem Aušem skočila před oltář potřetí. Tentokrát s mladým Josefem Pizingerem.

Ačkoli by mohla být jeho maminkou, ve vztahu jim to neuvěřitelně klape. Energická Vendula a rozumný Josef tvoří perfektní pár a Vendula po boku mladého kolouška jen září.

Miminko na prahu padesátky

Důkazem byl i fakt, že dva roky před padesátkou otěhotněla. Pro Josefa to bylo první, pro Vendulu již třetí dítě. Vendulina prvorozená Klára, zemřela v pouhých čtyřech letech na leukémii. Druhorozený Jakub je dnes patnáctiletý puberťák, neuvěřitelně podobný svému slavnému otci.

Obě tyto děti jsou potomky Karla Svobody. A právě smrt jejich dcery Kláry byla pro Vendulu popudem k založení fondu na pomoc nemocným dětem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Třetího potomka má rodačka z Černošic s aktuálním manželem a porodila ho přesně v den narozenin manžela. Na sociální síť tehdy napsala: „Josef Pizinger, mladší. 13.10.2020, tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší,“ a následně spojila oznámení s přáním k manželovým narozeninám.

Štěstí napotřetí

Od té doby je malého Josífka plný Instagram. Na poslední fotce opět nechybí a tentokrát je v náručí tatínka, který ukázal parádně vypracované tělo nahoře bez.

Vendula k fotce připsala: „Tři chlapi v chalupě! Teď jeden není vidět, páč má distanční výuku. Miluju je! Ale je to dost náročný, tedy myslím ne je milovat, ale testosteronovou povahu ukočírovat.“

Martina Gavriely, která má doma také tři chlapy, příspěvek trefně okomentovala: „Vítej v klubu.“

Vtipně ovšem zareagovaly také Venduliny fanynky, které poukazovaly na perfektní Josefovu postavu: „Prosím Vás, můžete dát to dítě bokem?“, „Děti mám velice ráda, ale tentokrát mě taky zaujalo něco jiného“, „Taky jsem se zasnila,“ objevovalo se pod příspěvkem.

Známý citát, že věk je jen číslo, Vendula potvrzuje na maximum. Na prahu padesátky vypadá výborně, zvládá zároveň vychovávat miminko i puberťáka a po boku mladého manžela jen září. Napotřetí jí manželství snad klapne.

Autor: Naďa Brožová


Související články