Vendula Pizingerová ukázala intimní předsvatební fotku s manželem. Nečekala, že jim to tak dlouho vydrží

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Nextfoto

Vendula Pizingerová patří mezi aktivní ženy. Především se věnuje Nadačnímu fondu Kapka naděje, jehož je prezidentkou. Také si ale užívá rodinného života. Právě slaví výročí se svým třetím manželem.


Vendula našla své štěstí po boku o 16 mladšího Josefa, se kterým má malého Pepíčka. Toho porodila v pokročilém věku, zatímco její starší syn už oslavil 16. narozeniny. Věkový rozdíl je samozřejmě znát, ale oba bráchové mají mezi sebou skvělý vztah.

Vedle mladšího Josefa Vendula září

„MY. Předsvatební fotka. Takovýho holobrádka jsem si před sedmi lety vzala a on mne… Přitom jsem se dušovala, že už se vdávat nebudu…,“ vzpomíná na jejich začátky Vendula.

„Ale už za chvíli vím, že mne to přechází! Vybrousil ve mně to lepší já. Jsme spolu už přes deset let, kdo by to byl řekl…“ uvedla Pizingerová u intimního snímku, na kterém jsou oni dva. Fotografie je stará právě oněch sedm let, protože vznikla ještě před svatbou.

Jsou na ní oba nazí. Vendula Josefa objímá a jednu ruku má položenou v jeho vlasech. Ona se kouká do objektivu, Josef zase kouká do dáli. Snímek vyzařuje nejen vzájemnou lásku. Je vidět, že je Vendula spokojená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Třetí manželství bude snad napořád

Na instagramu sdílí Vendula videa zejména s mladším Pepíčkem a manželem, protože starší syn Jakub už se s maminkou a vůbec s nikým fotit nechce. Proto je velký úspěch, když se to Vendule podaří a má oba na jednom snímku.

Staršího syna Jakuba porodila svému prvnímu muži Karlu Svobodovi. Ten se v roce 2007 zastřelil. Druhou svatbu měla Pizingerová s Patrikem Aušem, ale manželství vydrželo pouze tři roky, uvádí ŽivotvČesku. S třetím manželem Josefem je šťastná již více než deset let.

Vedle mladšího muže také sama mládne a vypadá skvěle. Však také musí být ve formě, protože malý raubíř jí dává zabrat. Zatím je to ještě malé dítě, ale co nevidět bude prohánět holky.

Zdroj: Instagram, ŽivotvČesku

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články