Vendula Pizingerová přišla v životě o hodně. Přesto se na svět usmívá a užívá si s rodinou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Profimedia

Život Venduly Pizingerové rozhodně nebyl snadný. Potkalo ji hodně bolesti a přišla o mnoho blízkých, přesto se ale snaží myslet pozitivně a věnovat se rodině, kterou má. S manželem Josefem vychovává syna Jozífka, který nedávno oslavil druhé narozeniny.

V roce 1995 se Vendula provdala za hudebního skladatele Karla Svobodu a přijala jeho příjmení. S mužem přivedla na svět dceru Kláru, která ale bohužel ve dvou letech onemocněla leukémií. S nemocí boj prohrála a Svobodová přišla o dítě, což pro ni byla velká rána.

„Zajímalo by mě, jak by se dnes chovala, co by dělala, jak by vypadala. Určitě bychom si nějakým způsobem obohatily život, byla by moudrá a nejspíš milá duše,“ svěřila se Blesku Tereza před nedávnou dobou se svým smutkem. Na dceru nikdy nezapomněla.

Další krutá rána

Smrt dcery ale nebyla jediná překážka, kterou Vendule osud při jejím hledání šťastného života postavil do cesty. V roce 2005 porodila syna Jakuba, o dva roky později ale jeho otec Karel spáchal sebevraždu a ztráta milované osoby tak zasáhla život Venduly podruhé.

Ani po 15 letech na něj nepřestala myslet a letos v lednu dokonce sdílela vzpomínkovou fotografii na instagramu. „Za těch 15 let bylo řečeno mnohé. Skutečností však zůstává, že zmizel bez rozloučení, beze slova ‚promiň‘. Dnes mám úplně jiný život. Jsem už šťastná,“ napsala tehdy ředitelka nadace Kapka naděje.

Nový život

Po smrti Karla Svobody si Vendula v roce 2009 vzala podnikatele Patrika Auše, jejich manželství se ale po třech letech rozpadlo. Od roku 2015 žije šťastně se svým současným manželem Josefem Pizingerem.

Ačkoli toho Vendulu potkalo v životě hodně a ne všechny události byly příjemné, dnes žije spokojený život. Vychovává s manželem syna Jozífka, který se nedávno stal oslavencem. K jeho druhým narozeninám sdílela Pizingerová s fanoušky snímek na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

„Dva roky života, dva roky radosti,“ napsala nadšeně Vendula k fotce, na které musí klečet, aby jí její synáček viděl do obličeje. Na maminku se zeširoka směje a je jasné, že i když nemá ještě z dárků úplně rozum, chápe, že se děje něco velkého.

Díky nové rodině měla Vendula možnost začít nový život. Neznamená to, že zapomněla na tu starou, vždy budou v jejích srdcích všichni, kteří byli součástí jejího života. Ona ale ví, že je důležité posunout se dál a nezůstávat zaseklá ve smutku na jednom místě. Snaží se proto dívat na svět pozitivně a užívat si čas se svou rodinou, protože ví, jak je každá chvíle vzácná.

Zdroj: Instagram, Blesk, Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články