Vendula Pizingerová měla na pečení cukroví pomocníka. Malého Pepíka ale nebavila práce dlouho

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Nextfoto

Svátky si člověk úplně jinak užívá, když má kolem sebe děti. Ty se totiž na Ježíška těší a prožívají úplně jinak než my dospělí i předvánoční přípravy. Své o tom ví Vendula Pizingerová, které letos s pečením cukroví pomáhal její malý syn Pepík.


Je radost vidět v dětských očích nadšení, vnímat, jak se těší na Štědrý den, ukazovat jim tradice a prožívat s nimi jejich štěstí.

Někdy je to ale také složité, protože takové pečení cukroví je někdy náročné samo o sobě. Když se vám s ním pokouší pomáhat děti, je pak mouka úplně všude.

Přesně na to si postěžovala Pizingerová svým sledujícím. Zároveň je ale vidět, že svému synovi nic nevyčítá a je naopak ráda, že jí dělá u přípravy vánoční atmosféry společnost. A podle fanoušků má opravdu rozkošného a vysmátého pomocníka.

Radost a rodinná atmosféra

„Pečení je radost. Mouka je všude, Pepíček má akci. Ale dlouho ho to nebavilo, kluk je očividně po mně. Já tedy jako pekařka zůstanu nejspíš zcela neznámá,“ napsala Vendula k příspěvku a proložila svá slova řadou smajlíků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Na fotkách ukázala vysmátého blonďatého chlapce, který se na jedné fotce soustředí na vykrajování těsta formičkami, na další se pak směje nad rozsypanou moukou na podlaze. Pepík má navíc červené vánoční oblečení, rodinná pohoda tak i přes chaos ze snímků na fanoušky dýchá.

„V dětství jsem pekla s mámou a babičkou. No jo, vlastně jsem pak musela cukroví slepovat a zdobit. Peklo se třeba 16 druhů a dávalo se to do dětské vaničky do špajzu. Vůbec nechápu, kdo to tehdy všechno snědl,“ zavzpomínala Pizingerová s tím, že dnes je ráda, když upeče druhy čtyři.

Hlavní je, že se baví

Fanoušci jsou ze vzpomínek Pizingerové nadšení, spousta z nich ale především komentuje fotografie s malým pomocníkem. Podle některých fanoušků je nejdůležitější, aby ho práce bavila, na výsledku až tak nezáleží. Spousta maminek přiznává, že to má doma velmi podobné.

„Je to chlapec šikula. A nezáleží na tom, jak to pak vypadá a jestli je to k jídlu. Hlavně, že mají děti radost. Hezké vánoční svátky přeji,“ vzkázala Vendule jedna z jejích sledujících. Další doplnila: „Mouka je sice všude, ale úsměv je pro dětskou duši stejně nejvíc.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články