Vendula Pizingerová měla den blbec a odjela od benzínky bez placení. Její muž se přesto tváří spokojeně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Nextfoto

Každý z nás občas má den, kdy se mu nic nedaří. A týká se to i slavných. Vendula Pizingerová uznává, že někdy to s ní její partner nemá lehké. A ona sama se sebou také ne. Během jednoho jediného dne dokázala nedávno pokazit tolik věcí, že se to až zdá nemožné.


Na druhou stranu je ale podle jejích slov někdy lepší si z problémů nic nedělat. Přijmout situaci takovou, jaká je, pokusit se problémy napravit. Poslední dny podle svých vlastních slov Vendula doslova perlí.

V takovém případě je ale ideální se situaci zasmát, podělit se o příběh s ostatními, nedělat si velkou hlavu z něčeho, co se stejně nedá změnit. O tom, jaké problémy sobě a svému muži způsobuje, se svěřila v příspěvku na instagramu.

Pokazilo se, co šlo

„Poškrábala jsem pánvičku, ztratila pas, odhalila hodně zvýšené zálohy za plyn, odjela od pumpy omylem bez placení a ráno se mi schoval náš hluchý pes, kterého jsem hodinu hledala,“ postěžovala si Pizingerová na své sociální síti.

K příběhu přidala černobílou fotografii, na které je společně s partnerem. Je vidět, že ačkoli někdy pokazí, co se dá, on ji má i tak rád a podporuje ji. To je jedním z důležitých důvodů, proč se pak v podobné dny nehroutí, ale naopak se snaží brát je s nadhledem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

„Vůbec poslední dny hrozně perlím. Ale můj muž se tváří spokojeně. No, nemá to se mnou někdy jednoduché. A já se sebou také ne,“ dodala se smíchem Vendula. Příspěvkem fanouškům ukázala, že i když se někdy nedaří nic, člověk to stále může brát pozitivně a hledat ve všem důvod k úsměvu.

Na jeden den hodně smůly

Fanoušci v komentářích se shodují na tom, že takzvaný den blbec má někdy každý. Na druhou stranu ale uznávají, že na jeden den je toho ve Vendulině případě docela dost. „Je Josífek v pohodě?“ ptá se jeden sledující, který doufá, že smůlu Pizingerové neodnesl i její syn.

„Už vidím ty titulky, ve kterých se píše, že ředitelka nadační organizace odjíždí od benzínové pumpy bez placení,“ směje se někdo v komentáři. „Vendulko, netváří se spíše rezignovaně?“ ptá se ohledně výrazu Josefa další sledující se smíchem.

„Já to znám z domova, takový výraz,“ dodává. Podle jiných lidí se ale alespoň Pizinger doma se svou ženou nenudí. „Nic se neděje, takový den má někdy každý. Alespoň jste nás pobavila,“ libují si fanoušci, kteří samozřejmě doufají, že Vendulu smůla brzy opustí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články